Konkurs dla Projektantów - Terma Partnerem Tubądzin Design Award

Konkurs dla Projektantów - Terma Partnerem Tubądzin Design Award

 

Z radością informujemy, że Terma po raz kolejny została zaproszona do współpracy z marką Tubądzin, polskiego producenta płytek ceramicznych. 
Od stycznia 2020 r. rusza nowa edycja konkursu Tubądzin Design Award, którego jesteśmy Partnerem.  Terma, podobnie jak Tubądzin, stawia na wysoką jakość i światowe wzornictwo.

Nieustannie dążymy do tego aby oferować Wam designerskie produkty. W naszej ofercie znajdziecie prawie 100 modeli grzejników w 250 kolorach do wyboru.

Zapraszamy do projektowania wnętrz łazienek, salonów i przestrzeni użytkowych z wykorzystaniem grzejników Terma. Bryły 3D znajdują się na naszej stronie www w zakładce DO POBRANIA.

Po każdym z trzech etapów konkursu będziemy nagradzać Was naszymi grzejnikami. Do wygrania Vivo z wieszakiem Happy, Stand, Lukka, Vipera, Simple oraz Easy. Dla laureatów konkursu przygotowaliśmy vouchery na dowolnie wybrany grzejnik z oferty Terma. 

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu: https://www.tubadzin.pl/design/pl/Aktualnosci/akt67pl.php

Poniżej przedstawiamy propozycję aranżacji pokoju dziennego z wykorzystaniem płytek Tubądzin Monolith  oraz grzejnika Terma Cyklon V.

 

Zapraszamy na wydarzenia Tubądzin Design Days, na których zaprezentujemy nowości produktowe Terma. W związku z sytuacją epidemiologiczną cykl spotkań został przesunięty na jesień 2020 r. O szczegółach poinformujemy Państwa w drugiej połowie roku.