Konkurs dla Projektantów - Terma Partnerem Tubądzin Design Award

Konkurs dla Projektantów - Terma Partnerem Tubądzin Design Award

 

Z radością informujemy, że Terma po raz kolejny została zaproszona do współpracy z marką Tubądzin, polskiego producenta płytek ceramicznych. 
Od stycznia 2020 r. rusza nowa edycja konkursu Tubądzin Design Award, którego jesteśmy Partnerem.  Terma, podobnie jak Tubądzin, stawia na wysoką jakość i światowe wzornictwo.

Nieustannie dążymy do tego aby oferować Wam designerskie produkty. W naszej ofercie znajdziecie prawie 100 modeli grzejników w 250 kolorach do wyboru.

Zapraszamy do projektowania wnętrz łazienek, salonów i przestrzeni użytkowych z wykorzystaniem grzejników Terma. Bryły 3D znajdują się na naszej stronie www w zakładce DO POBRANIA.

Po każdym z trzech etapów konkursu będziemy nagradzać Was naszymi grzejnikami. Do wygrania Vivo z wieszakiem Happy, Stand, Lukka, Vipera, Simple oraz Easy. Dla laureatów konkursu przygotowaliśmy vouchery na dowolnie wybrany grzejnik z oferty Terma. 

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu: https://www.tubadzin.pl/design/pl/Aktualnosci/akt67pl.php

Poniżej przedstawiamy propozycję aranżacji pokoju dziennego z wykorzystaniem płytek Tubądzin Monolith  oraz grzejnika Terma Cyklon V.

O czym warto pamiętać projektując wnętrze z grzejnikiem?

1. Design jest ważny, ale grzejnik powienien mieć przede wszystkim odpowiednią moc grzewczą. Duże wnętrza z oknami potrzebują grzejników o większej mocy niż niewielkie łazienki bez ścian zewnętrznych.

2. Warto wyposażyć grzejnik w funkcjonalne dodatki: grzałkę elektrycznąpółkę lub wieszak. Na naszej stronie znajdziesz bogaty asortyment uzupełniający.

3. Jeśli projektujesz grzejnik podłączony do sieci centralnego ogrzewania, nie zapomnij wyposażyć go w zawory. Jeśli masz wątpliwości jaki zawór do danego modelu grzejnika, zobacz propozycje na naszej stronie w powiązanych produktach (dolna część karty produktowej).

4. Grzejnik powienien być zamontowany na odpowiedniej wysokości. W przypadku grzejników dekoracyjnych  wysokich, odpowiednia wyskość to kilkanaście centymetrów nad ziemią.  Grzejniki łazienkowe, w zależności od ich wielkości, z reguły mocuje się na wysokości wzroku. Pamiętaj, że zgodnie z zasadą konwekcji ciepłe powietrze unosi się do góry, grzejnik nie powinien więc być zamontowany zbyt wysoko. 

5. Przygotowując rendery pomieszczenia wybierz przynajmniej jeden kadr, na którym dobrze widać grzejnik.