Nowy reling do grzejnika TRIGA

Nowy reling do grzejnika TRIGA

RELING BELT 40

W odpowiedzi na zapotrzebowanie płynące od naszych Partnerów Biznesowych i Konsumentów, do szerokiego grona akcesoriów przeznaczonych do grzejnika TRIGA dołącza reling stalowy BELT 40. Jego zastosowanie pozwoli w łatwy sposób wykorzystać grzejnik dekoracyjny jako funkcjonalną suszarkę do ręczników. TRIGA z relingiem BELT 40 sprawdzi się przede wszystkim w salonach kąpielowych i kuchniach otwartych na salon, które to aranżacje zwykle wymuszają zastosowanie grzejników dekoracyjnych.

Reling pasuje do wszystkich wysokich grzejników TRIGA i TRIGA E o szerokościach 380, 480, 580 i 680 mm, a także do grzejników TRIGA M i TRIGA M E o szerokościach 680, 780 i 880 mm.

 

kolorystyka BELT 40

Reling BELT 40 dostępny jest w chromie oraz 250 kolorach do wyboru (191 kolorów RAL oraz wykończenia specjalne TERMA).

Dowiedz się więcej o relingu BELT

RODZINA GRZEJNIKÓW TRIGA

TRIGA to model ponadczasowy, zbudowany z prostokątnych profili stalowych, osadzonych na okrągłych kolektorach. Rodzina modeli TRIGA obejmuje wersje wysokie oraz podokienne, a także z lustrem (TRIGA M), zaokrągloną (TRIGA AW), półokrągłą (TRIGA AN) i narożną (TRIGA ANC).
Zastosowanie w przestrzeni grzejników z tej samej linii stylistycznej gwarantuje zachowanie we wnętrzu harmonii i spójności.

Dowiedz się więcej o grzejniku TRIGA