Laureat nagrody specjalnej TERMA I etapu konkursu TDA

Laureat nagrody specjalnej TERMA I etapu konkursu TDA

 

Z przyjemnością informujemy, że laureatem nagrody specjalnej w konkursie Tubądzin Design Award, przyznanej  przez zespół Terma, jest Любовь Мамошкина z Federacji Rosyjskiej.

Poniżej przedstawiamy nagrodzoną aranżację, w której wykorzystano płytki Tubądzin oraz grzejnik Vipera naszej marki.

Zdecydowaliśmy się nagrodzić tę pracę z uwagi na odwagę stylistyczną w planowaniu wnętrza. Projektant zdecydowanie podkreślił kolor płytek nad umywalką dodając mocny akcent w postaci niebieskiego grzejnika. Jednocześnie synergia nowczesności i dekoracyjności modelu Vipera idealnie współgra z designem wnętrza.

 

 

 

 Wykorzystany w projekcie grzejnik VIPERA .stanowi kolejną nagrodę specjalną w drugim etapie konkursu, który trwa do 31 lipca. 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://www.tubadzin.pl/design/pl/index.php

Zachęcamy, aby korzystać z naszych brył, które dostępne są TUTAJ, udostępniamy pliki w różnych formatach: DWG, MAX i 3DS.

Co należy wziąć pod uwagę wybierając grzejnik do wnętrza?

1.  Grzejnik, aby spełnił swoją rolę musi mieć odpowiednią moc grzewczą. Duże wnętrza z oknami potrzebują grzejników o większej mocy niż niewielkie łazienki bez ścian zewnętrznych.

2. Warto wyposażyć grzejnik w dodatki, które ułatwią i uprzyjemnią korzystanie z łazienki: grzałkę elektrycznąpółkę lub wieszak. Na naszej stronie znajdziesz bogaty asortyment uzupełniający.

3. Jeśli projektujesz grzejnik podłączony do sieci centralnego ogrzewania, nie zapomnij wyposażyć go w zawory. Jeśli masz wątpliwości jaki zawór do danego modelu grzejnika, zobacz propozycje na naszej stronie w powiązanych produktach (dolna część karty produktowej).

4. Grzejnik powienien być zamontowany na odpowiedniej wysokości. W przypadku grzejników dekoracyjnych  wysokich, odpowiednia wyskość to kilkanaście centymetrów nad ziemią.  Grzejniki łazienkowe, w zależności od ich wielkości, z reguły mocuje się na wysokości wzroku. Pamiętaj, że zgodnie z zasadą konwekcji ciepłe powietrze unosi się do góry, grzejnik nie powinien więc być zamontowany zbyt wysoko. 

5. Przygotowując rendery pomieszczenia wybierz przynajmniej jeden kadr, na którym dobrze widać grzejnik.