Gala finałowa konkursu TDA 2020

Gala finałowa konkursu TDA 2020

GALA Tubądzin design awards 2020

25 lutego 2021 r. przedstawiciel Zespołu Sprzedaży Termy, Krzysztof Werner, reprezentował naszą Organizację podczas Gali Finałowej konkursu Tubądzin Design Awards. Wydarzenie skierowane zostało do architektów i projektantów wnętrz, a także wszystkich którym bliska jest koncepcja szczęścia płynącego z obcowania w pięknych wnętrzach i wyjątkowych budowlach. Na temat projektowania szczęścia dyskutowano w gronie wybitnych gości, a spotkanie poprowadzili Jarosław Kuźniar oraz Ewa Kryszkiewicz reprezentująca markę Tubądzin. Spotkanie zakończyło prezedstawienie Laureatów oraz przekazanie nagród. 

Terma ufundowała 3 nagrody dla Laureatów, a także 6 nagród specjalnych wręczonych
na poszczególnych etapach konkursu. Łączna wartość rynkowa przekazanych nagród to blisko 40000 zł. 

 

współpraca marek terma i tubądzin

Współpraca Termy z Tubądzinem rozpoczęła się 3 lata temu, kiedy to po raz pierwszy zostaliśmy Partnerem marki w konkursie Tubądzin Design Award. Podczas edycji w 2018 r. wspólnie odwiedziliśmy 8 polskich miast spotykając się z setkami architektów i projektantów. Inspirujące rozmowy odbyte w trakcie tych spotkań zaowocowały wytężoną pracą nad projektami nowych produktów marki Terma.

Z przyjemnością dołączyliśmy także to obecnej edycji konkursu, jako że idea promocji dobrego designu zawsze była nam bliska. Przez wiele lat dawaliśmy twarz projektowi Terma Design, tworząc przestrzeń dla konstruktorów i projektantów nowych form produktów grzewczych.

Kluczowe hasła obecnej edycji konkursu: #nature #future #freedom są nam szczególnie bliskie. Działając w branży grzewczej staramy się pozostawać otwarci na nowe możliwości i technologie pozwalające w sposób ekologiczny i bliski naturze dawać ciepło, zarówno dosłownie jak i poprzez design ocieplający przestrzeń.

#freedom to hasło, które przyświeca nam przy tworzeniu oferty: dajemy wybór w zakresie modeli, których posiadamy ponad 100 w standardowej ofercie, ale także w dobrze kolorów, których posiadamy ponad 250. Nie odmawiamy Klientom, którzy oczekują grzejników szytych na miarę.

 

Laureaci konursu tda 2020

 

GRAND PRIX 2020 UNLIMITED ARCHITECTURE

Zwycięzcami konkursu TDA zostali Łukasz Gąska i Marta Sowińska Gąska.

1 MIEJSCE 2020
YOUNG POWER

Zwycięski projekt należy do Wiktorii Sawickiej.

 

I etap kategorii future now 

Zwycięstwo przypadło Van Long Le z Wietnamu.

 

II etap kategorii future now

Zwycięzcą kategorii ogłoszono Yi Yang Chai z Malezji.

 

 

 

Grzejnik Cyklon V, Terma. Płytki z kolekcji Monolith, Tubądzin.

 NAGRODY TERMA

Vouchery na wybrany grzejnik z oferty katalogowej Terma przyznano trzem finalistom za zajęcie II miejsca we wskazanych kategoriach:

Unlimited Architecture - Adam Żarczyński (oraz Aleksandra Ankiewicz i Maria Dobrowolska)

Everyday Design - Olga Lupandina (oraz Lina Yazowsky)

Young Power - Ludwika Pysz (oraz Antonina Wójtowicz i Mateusz Dziuba)

Gratulujemy Zwycięzcom.Wierzymy, że nasze produkty wspomogą projektowanie Waszego szczęścia.