Aplikacja Terma VR

Aplikacja Terma VR

Zapraszamy do zapoznania się z aplikacją Terma VR, która pozwala jeszcze lepiej poznać modele grzejników Terma. Można ją pobrać tutaj.

Teraz z łatwością możesz dopasować model i kolor grzejnika do różnych wnętrz. Aplikacja Terma VR dedykowana systemowi operacyjnemu Windows umożliwia swobodne poruszanie się po starannie zaaranżowanej przestrzeni mieszkalnej. Dopracowane w szczegółach oprogramowanie pozwala otwierać i zamykać drzwi, czy zapalać i gasić światło, dzięki czemu poczujesz się jak w rzeczywistej przestrzeni. Spacerując po piętrowym domu, za pomocą gamepad’a lub klawiatury i myszki możesz dowolnie zmienić model grzejnika na ścianie. Aplikacja umożliwia także wybór koloru grzejnika spośród ponad 190 z palety RAL, które oferuje Terma.

Możesz wyświetlić film pokazujący aranżację danego pomieszczenia z wybranym przez Ciebie modelem grzejnika. Dzięki temu zobaczysz pełny obraz wnętrza z różnych perspektyw, co pozwoli Ci zyskać pewność, że niezależnie od kąta spojrzenia wybrany przez Ciebie grzejnik idealnie pasuje do całości wystroju.

Z poziomu aplikacji dostępne są wszystkie karty produktowe, co pozwala w łatwy sposób zapoznać się z poszczególnymi modelami grzejników. W karcie produktowej znajdziesz informacje dotyczące typoszeregów, tj. możliwych wymiarów danego grzejnika, rodzajów podłączeń oraz właściwości grzewczych.

Jeśli posiadasz hełm VR dodatkowo zyskujesz możliwość rozglądania się i zbliżania do przedmiotów za pomocą ruchów głowy. Ponadto obraz wyświetlony w 3D staje się zdecydowanie bardziej rzeczywisty i namacalny.