1-3.03.2023 Terma na targach Warsaw HVAC Expo

1-3.03.2023 Terma na targach Warsaw HVAC Expo

W dniach od 1 do 3 marca 2023 r. zapraszamy na nasze firmowe stoisko na Międzynarodowych Targach Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditions). Organizatorem targów jest Ptak Warsaw Expo, a samo wydarzenie odbędzie się w Nadarzynie koło Warszawy, przy ul. Katowickiej 62, w godzinach od 10:00 do 16:00.

Znajdziecie nas w hali C na stoisku nr C1.25

Zapraszamy do rejestrowania się i odbierania darmowych biletów, na miejscu czeka na Was także bezpłatny parking. Więcej informacji na temat udogodnień, możliwości dojazdu komunikacją miejską oraz warunków uczestnictwa znajdziecie na stronie Organizatora TUTAJ.

pomóż nam pomagać - POMORSKA FUNDACJA BRACIA MNIEJSI - dowiedz się więcej

PRAPREMIERA GRZEJNIKÓW WILLOW I BOOKIE

Na naszym stoisku będziecie mieli okazję zobaczyć wyjątkowe nowości na rok 2023 - swoją prapremierę będą miały modele grzejników Willow oraz Bookie.

Willow to model zainspirowany plecioną wikliną, w zależności od wybranego wykończenia będzie pasował do wnętrz nowoczesnych lub zaaranżowanych w stylu glamour.

Natomiast model Bookie to nasza kolejna propozycja inspirowana designem skandynawskim, która świetnie odnajdzie się także w łazienkach minimalistycznych.


Grzejnik Bookie w kolorze RAL 5024 Mat, zestaw termostatyczny Twins All In One w kolorze Brass, głowica termostatyczna VAZ z linii Smart, czarna z nakładkami w kolorze Brass. 

 Grzejnik Willow w kolorze Halo, zestaw termostatyczny Twins All In One w kolorze Green Chlorophyll. 

 

Obydwa grzejniki, zarówno Willow jak i Bookie, zostaną włączone do regularnej oferty sprzedażwej wiosną tego roku. Targi to doskonała okazja, żeby zobaczyć na żywo te wyjątkowe propozycje.

Poza nowościami w ofercie grzejników, zaprezentujemy także nasze punktowe wieszaki Zip oraz Kuka i Spark malowane na dwanaście pięknych kolorów Premium, a także wieszaki Vip i Grip, które teraz oferujemy także w kolorze czarnym.

Funkcjonalne akcesoria, takie jak wieszaki czy relingi pozwalają z powodzeniem stosować grzejniki dekoracyjne także w łazienkach czy w salonach połączonych z aneksem kuchennym. Dzięki nim bez utraty walorów funkcjonalnych możemy wybierać grzejniki dekoracyjne do pomieszczeń, dla których dotychczas zarezerowowane były grzejniki drabinkowe.

Paleta kolorów Premium to nie tylko grzejniki i akcesoria, ale także nakładki do głowicy termostatycznej VAZ oraz grzałki VEO z linii Smart. Wybierając grzejnik, wieszak i grzałkę VEO lub głowicę termostatyczną VAZ możesz zdecydować się na kolory Premium, które sprawią że skompletowany produkt grzewczy będzie spójny kolorystycznie.

Dowiedz się więcej o produktach SMART w kolorach Premium         Dowiedz się o więcej o kolorowych wieszakach punktowych

Wieszaki punktowe w kolorach Premium. Na zdjęciu modele Zip V, Zip H, Kuka.


Grzałka VEO z linii SMART w kolorze czarnym z nakładkami w kolorze grzejnika (True Copper Bright, paleta Premium).

 Grzejnik Triga w kolorze Midnight i reling Belt 40 w kolorze Brass.

BESTSELLERY TERMA

Poza nowościami, na stosiku nie zabraknie także naszych bestsellerów. Przygotujemy dla Was grzejnik Hex w jednym z kolorów z palety Premium.

Będziecie mogli także sprawdzić czym dokładnie różnią się poszczególne grzejniki z rodziny Warp. Na stoisku zaprezentujemy całą ich serię: Warp T, Warp T Bold, Warp S, a także Warp Room w wersji dekoracyjnej oraz pokokiennej. 

Poza grzejnikiem Warp Room, modele podokienne jakie zaprezentujemy na targach to Nemo (bestseller roku 2022), a także Triga z panelem UBC (w wersji prototypowej). 

Do zobaczenia!


Grzejnik Warp Room w wersji dekoracyjnej

 Grzejnik HEX w kolorze Midnight