TERMA DESIGN – na Wasze projekty czekamy do 31 marca 2016 r.

Przypominamy o konkursie TERMA DESIGN 2016. Termin nadsyłania prac do pierwszego etapu konkursu upływa z dniem 31 marca 2016 r.

TERMA DESIGN to konkurs skierowany do projektantów sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych i innowacyjnych produktów. To pełna inspiracji przestrzeń, łącząca design i pragmatyzm w poszukiwaniu nowych wdrożeń produktowych.

Mając na względzie kierunki rozwoju technologicznego, uwarunkowania rynku, jak i troskę o środowisko naturalne, tematem przewodnim tegorocznej edycji jest CIEPŁO Z PRĄDU. Uczestnicy zmierzą się z zadaniem zaprojektowania elektrycznego urządzenia grzewczego, łącząc atrakcyjną formą i elementarny pragmatyzm.

Autorom najciekawszych projektów oferujemy atrakcyjne nagrody, możliwość podjęcia dalszej współpracy oraz wdrożenie do regularnej produkcji konkursowych projektów. Prace laureatów zostaną zaprezentowane w postaci prototypów podczas Łódź Design Festival 2016, a także w technice 3D w mediach elektronicznych.

Główna nagroda to 10 000 zł

Zarejestruj się

Warunki przesyłania prac do pierwszego etapu konkursu znajdziesz tutaj