Terma SMART: Oszczędzaj na ogrzewaniu w inteligentny sposób!

Ogrzewanie pomieszczeń stało się inteligentne dzięki Terma SMART – rewolucyjnemu rozwiązaniu. Nasza linia elektrycznych produktów grzewczych, sterowanych bezprzewodowo, to system, który elastycznie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Dzięki inteligentnemu sterowaniu możesz oszczędzać energię z dowolnego miejsca, a nowoczesny design i spójność w rodzinie produktów sprawią, że Twoje ogrzewanie będzie bardziej eleganckie, efektywne i wygodne, niż kiedykolwiek wcześniej.

W kontekście Smart Home, nacisk kładzie się przede wszystkim na bezpieczeństwo poprzez systemy monitoringu, alarmowe, czujniki ruchu, dymu czy też inteligentnego ogrzewania. Głowica Terma Smart wyposażona jest w ochronę prze­ciw zamarzaniu (ANTIFROST), dzięki czemu urządzenie sygnalizuje też stany alarmowe, np. niski stan baterii bezpośrednio oraz poprzez aplikację sterującą. Rozpoczęcie przygody ze Smart Home dobrze rozpocząć od prostych kroków. Zaczynając od podstawowych urządzeń, takich jak inteligentne żarówki czy wtyczki, warto wybierać kompatybilne z siecią Wi-Fi produkty jednego producenta. Tym potrzebom w całości wychodzi naprzeciw Terma SMART, system inteligentnego ogrzewania.

Urządzenia Smart to system umożliwiający zdalne zarządzanie różnymi funkcjami domu za pomocą aplikacji lub innych urządzeń. Obejmuje sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, zamkami, urządzeniami audio-wideo i wiele innych elementów wyposażenia domu.

Rozpocznij swoją przygodę z inteligentnym ogrzewaniem już teraz! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące Terma SMART w filmie na YouTube. Dowiedz się m.in., czym jest to rozwiązanie, jakie urządzenia wchodzą w jego skład, jak oszczędzać energię oraz w jakich kolorach dostępne są nasze produkty. Terma SMART to system przyszłości, który zmienia sposób, w jaki postrzegamy ogrzewanie pomieszczeń!