Gdzie kupić produkty Terma?

Wszystkie nasze produkty grzewcze: grzejniki, grzałki elektryczne, zestawy zaworowe oraz akcesoria, dostępne są dla Konsumenta dwoma równoległymi kanałami sprzedażowymi: w salonach stacjonarnych u naszych Partnerów Handlowych oraz poprzez Internetową Obsługę Konsumenta realizowaną bezpośrednio z naszej siedziby w Czaplach. 

Grzejnik SIMPLE DW w salonie Elements w Opolu.

PRODUKTY TERMA DOSTĘPNE U PARTNERÓW HANDLOWYCH

Terma od 30 lat prowadzi sprzedaż w oparciu o sieć Partnerów Handlowych, z którymi zbudowaliśmy trwałą realcję opartą na zaufaniu i wspólnym rozwoju. 

Nasze produkty znajdziecie w salonach sieciowych, marketach DIY, sklepach stacjonarnych oferujących technikę grzewczą i wyposażenie łazienek oraz w hurtowniach instalacyjnych.

Ze swojej strony wszystkim naszym Partnerom zapewniamy szkolenia oraz materiały informacyjne na temat produktów Termy. Naszą największą siłą jest rozbudowana siatka prężnie działających Sprzedawców Mobilnych. Stosunkowo niewielki teren, na jakim działa każdy z przedstawicieli Termy pozwala na niemalże codzienny kontakt z każdym z Partnerów Handlowych. Efektem tej bliskiej relacji jest możliwość przekazywania najbardziej aktualnej wiedzy o produktach i ofercie, a także, w razie potrzeby, bezpośrednie wsparcie konsumeta

Dokładamy starań, aby nasi Partnerzy posiadali pełną i aktualną wiedzę produktową, a także wyposażamy ich w materiały które pozwalają poznać naszą ofertę.

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć produkty Terma na ekspozycjach na żywo zapraszamy do salonów stacjonarnych. Zachęcamy także do zapoznania się z bogatą ofertą naszego wzornika kolorów, który również dostępny jest u naszych Partnerów Handlowych.

Sprawdź listę Partnerów Handlowych Termy w swojej okolicy


Grzejnik Hex na ekspozycji w salonie ELEMENTS w Opolu.


Grzejnik Retro w kolorze Brushed Brass na ekspozycji w salonie MOWANO we Wrocławiu.

PRODUKTY TERMA DOSTĘPNE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETOWEGO KANAŁU OBSŁUGI KONSUMENTA

Terma od lat korzysta z nowoczesnych rozwiązań, zarówno w zakresie technologii produkcji jak i udostępniania narzędzi oraz materiałów promocyjnych przybliżających naszą ofertę.

W obliczu zmieniającego się świata, naturalnym stało się, aby wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, umożliwić składanie zamówień kanałem internetowym. 

Na naszej stronie www.termaheat.pl znajdziecie zakładkę, w której dajemy możliwość złożenia zamówienia na nasze produkty.

Korzystając z tego kanału zamawiacie bezpośrednio z naszej fabryki w Czaplach pod Gdańskiem.

W ofercie posiadamy:

  • Grzejniki wyprzedażowe z oferty outletowej - grzejniki outletowe to pełnowartościowe pozycje, które oferujemy na takich samych zasadach jak inne pozycje z oferty. Z reguły są to grzejniki pochodzące ze zwrotów, przed zaoferowaniem ich do dalszej sprzedaży każdy z nich przechodzi kontrolę jakości. 
  • Grzejniki katalogowe dostępne od ręki z magazynu - wybrane modele grzejników w kolorach, które cieszą się największym zainteresowaniem Odbiorców;
  • Grzejniki katalogowe na indywidualne zamówienie - modele w mniej popularnych podłączeniach, w kolorach dostepnych do wyboru z całej palety wzornikowej Terma.
  • Grzałki elektryczne - jesli wybierasz grzejnik podłączany do sieci centralnego ogrzewania, koniecznie rozważ zainstalowanie grzałki elektrycznej. Umożliwi Ci to korzystanie z grzejnika również poza sezonem grzewczym. 
  • Zawory, głowice termostatyczne, adaptery i zestawy maskujące - armatura grzejnikowa pozwoli instalatorowi w estetyczny sposób zamontować grzejnik i podłączyć go do sieci centralnego ogrzewania.
  • Akcesoria uzupełniające do grzejników: półki, wieszaki, relingi. Dobór odpowiednich akcesoriów do grzejnika pozwala zwiększyć jego funkcjonalność.

Sprawdź przykładową kartę produktu

 

OBSŁUGA ODBIORCY

Wszystkim, którzy preferują zakupy przez Internet oferujemy szereg udogodnień i narzędzi pozwalających poznać naszą ofertę, wybrać dla siebie grzejnik oraz dopasować do niego odpowiednie akcesoria.

Dokładamy starań, aby udostępniane przez nas materiały graficzne oraz porady tekstowe przekazywały wiedzę o produktach w sposób przystępny i zrozumiały dla każdej osoby.

W szczególności zachęcamy do korzytania z aplikacji 3D, która daje możliwość obejrzenia grzejnika z różnych perspektyw oraz w wybranym przez siebie kolorze. 

Jeśli jednak potrzebujesz pomocy naszego Konsultanta to pozostajemy do dyspozycji, wspomożemy Was radą i naszym doświadczeniem. 

Możesz liczyć na darmową wysyłkę oraz opiekę posprzedażową, jesteśmy do Twojej dyspozycji w okresie trwania gwarancji, a także po jej upłynięciu.

Cenimy informacje zwrotne, jesli zechcesz podzielić sie opinią o produktach i procesie obsługi będziemy Ci bardzo zobowiązani. Ocenę możesz pozostawić na platformie Google , a także na naszym fanpage'u na Facebooku, możesz także napisać bezpośrednio do nas.

Zapraszamy na zakupy.