Aktualności

Przy okazji prac w Villa Beer w Wiedniu nagraliśmy krótki materiał na temat naszych usług kompleksowej renowacji grzejników żeliwnych. Przywracamy blask starym, zniszczonym przedmiotom, od grzejników po meble, wagi czy maszyny do szycia. Każdy przedmiot traktujemy indywidualnie, a nasze doświadczenie ułatwia nam troskę o istotne detale.
Dowiedz się, jak wygląda codzienna praca Edwina w firmie Terma. Poznaj wyzwania, które napotyka Peruwianin w Polsce. Dowiedz się, jak różnice kulturowe mogą wpływać na codzienną pracę i jak Edwin odnalazł się w polskim środowisku. Posłuchaj, co warto zobaczyć w Peru i jak przygotować się do takiej podróży.
Grzejnik Stylos to połączenie klasyki i minimalistycznego designu. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych stylizacjach, jak i również w miejscach o klasycznym wystroju. Dzięki bogatej ofercie kolorów i wykończeń dekoracyjnych grzejnik Stylos w subtelny sposób podkreśli piękno i charakter każdego pomieszczenia.
Grzejnik Retro Smart to nie tylko sposób na zachowanie uroku minionych epok, ale także praktyczne i inteligentne rozwiązanie dla współczesnych domów.
Pracujemy nad tym, by nasze produkty oprócz oczywistej funkcji ogrzewania, czy też suszenia, stanowiły ciekawy element wnętrza. Odpowiednia forma i kolor, a także nie przypadkowa lokalizacja grzejnika, skutkuje indywidualnym charakterem wnętrza.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami przemysłowymi malowania proszkowego. W materiale filmowym Milena Jabłońska - Technolog Chemik przedstawia kompleksową ofertę firmy Terma malowania oraz powlekania detali skierowaną do przedsiębiorców, którzy mają w swoim portfolio produkty wykonane ze stali czarnej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym materiałem filmowym dotyczącym renowacji grzejników żeliwnych. Zobacz jak nasz Menedżer produktu Bartek Piwko z pasją opowiada o renowacji grzejników żeliwnych!
O tym, że ekologia nie jest już wyłącznie modą czy trendem, ale koniecznością, nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Artykuł ten przygotowaliśmy ze świadomością, że dbałość o środowisko naturalne jest naszym wspólnym zobowiązaniem, Termy jako Producenta i Twoim - jako Konsumenta.
Czy znacie już naszą ofertę kolorowych zaworów? Jeśli nie, to gorąco polecamy zapoznanie się z artykułem, który prezentuje gamę naszych produktów, oraz inspiruje do stosowania ich w Waszych wymarzonych wnętrzach.
W zakładce PUBLIKACJE udostępniliśmy artykuł o grzejnikach, grzałkach i akcesoriach w kolorze BRASS - naśladującym prawdziwy mosiądz. Poza informacjami praktycznymi i ciekawostkami dotyczącymi sposobów malowania, znajdziecie także obszerną galerię wnętrz z grzejnikami pomalowanymi farbą BRASS. Zapraszamy do lektury.
Przedstawiamy nowość w ofercie - drewniane półki do grzejnika Bookie, zaprojektowane w sposób pozwalający na łatwy montaż bez użycia narzędzi. Dostępne w wersji z drewna bukowego, tekowego i dębowego.
Grzejnik Grid to odpowiedź na trendy designu promujące zamknięte bryły grzejników. Płaska powierzchnia uzyskania dzięki licowaniu profili oraz możliwość uzupełnienia o solidne drewniane półki dają gwarancję ponadczasowej formy.
Już w sprzedaży! Wyczekiwany model grzejnika dekoracyjnego WILLOW już jest dostępny w sprzedaży. Precyzyjna technologia gięcia okrągłych rurek umożliwia złożenie unikatowej, oryginalnej bryły, która będzie funkcjonalną i piękną ozdobą przestrzeni prywatnych i użytkowych.
Nowość w ofercie Terma na sezon 2023/2024 – dwuwarstwowy grzejnik wodny Bookie, inspirowany designem skandynawskim. Dostępny także w kolorach z palety Premium!
Jeśli pragniecie wspomóc nas w działaniach na rzecz potrzebujących zwierząt, zapraszamy do współpracy. Pomagać można na wiele sposób, jednym z nich jest przekazanie 1,5% podatku na rzecz założonej przez nas Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi.
Z dniem 9 lutego 2023 r. grzejnik CAMBER, zarówno w wersji wodnej jak i elektrycznej, zostaje wycofany z oferty handlowej.
W dniach od 1 do 3 marca 2023 r. zapraszamy na nasze firmowe stoisko na Międzynarodowych Targach Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji HVAC., Wydarzenie odbędzie się w Nadarzynie koło Warszawy, przy ul. Katowickiej 62, w godzinach od 10:00 do 16:00. Udział w targach jest BEZPŁATNY po uprzedniej rejestracji.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadzamy do oferty wieszaki punktowe malowane na 12 kolorów Premium. Ponadto wieszaki pozostaną dostępne w wykończeniu chromowym.
Forte to nowa rodzina grzejników, które ze względu na szeroki typoszereg oraz unikatową właściwość związaną z możliwością montażu, sprawdzą się w większości domowych pomieszczeń. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: matowa czerń, strukturalna szarość oraz klasyczna biel.
Podokienny grzejnik Nemo to model, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od czasu jego wprowadzenia do oferty. Cieszy nas, że w 2022 r. został laureatem rankingu grzejników pokojowych.
Na nadchodzący sezon grzewczy przygotowaliśmy niespodziankę - do naszej oferty wprowadzamy grzałki VEO oraz głowice termostatyczne VAZ z nakładkami w kolorach z palety Premium., Co więcej, kolory z palety Premium dla linii SMART dostępne są bez dopłat. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z linii SMART.
W Termie nasz zespół doświadczonych pracowników tchnie nowe życie w Twój stary grzejnik żeliwny. Przedstawiamy proces renowacji krok po kroku.
W dniach 28 czerwca – 1 lipca zapraszamy Was do sektora F01 w hali nr 1, gdzie znajdziecie nasze stoisko zaprojektowane pod hasłem WE ELECTRIFY.
Pragnąc ułatwić Wam wybór grzałki, przygotowaliśmy materiał, który wskazuje jakie grzałki TERMA będą odpowiednie do wybranego przez Was rozmiaru grzejnika w zależności od jego modelu.
W zakładce PORADY opublikowaliśmy tekst na temat wyboru koloru grzejnika. Informujemy w nim o możliwościach kolorystycznych jakie oferuje Terma, a także wskazujemy czym się kierować wybierając kolor. Bogactwo barw i możliwości wykończenia we wzorniku Terma jest szczególnym atutem naszej oferty dla...
W zakładce PORADY ukazał się artykuł, w którym podpowiadamy w jaki sposób dobrać do grzejnika grzałkę elektryczną ONE, aby uzyskać najlepszy efekt estetyczny.
Grzejnik Triga to model, który umożliwia spójne zaaranżowanie przestrzeni. Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, a dzięki możliwości wzbogacenia o dodatkowe akcesoria, także w łazience., Przedstawiamy materiał obrazujący półki, wieszaki i relingi w jakie wyposażyć można grzejnik dekoracyjny Triga.
Do oferty łazienkowych grzejników Warp dołącza model Warp Room w wersji dekoracyjnej oraz podokiennej. Szeroka gama produktów z serii Warp umożliwia spójne zaaranżowanie całej przestrzeni mieszkalnej, począwszy od łazienek do salonu, kuchni oraz sypialni.
Grzejniki żeliwne Terma produkowane są z żeliwa najwyższej jakości, a ręczne przygotowanie powierzchni przed nałożeniem finalnej powłoki gwarantuje gładkość i podkreśla formę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji zaaranżowanej przez blogerki Pani to Potrafi.
Wzornictwo i jakość od lat są znakami rozpoznawczymi produktów Terma. Wiemy, że oryginalny design to nie tylko kształt i forma, ale także kolor i faktura, dlatego w naszym wzorniku znajdziecie aż 250 kolorów do wyboru.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Odbiorców Indywidualnych i przedstawiamy listę modeli grzejników, które w wybranych kolorach i podłączeniach dostępne są z magazynu od ręki. Chcemy, żeby każdy kto potrzebuje grzejnika "na już" znalazł w naszych zasobach model, który dopasuje podłączeniem oraz designem do swojego wnętrza.
Grzałki ONE zyskały maskownice, które umożliwiają estetyczne ukrycie kabla elektrycznego. W artykule podpowiadamy, które modele grzejników wymagają doposażenia w dodatkowe elementy maskujące w przypadku wyboru grzałki ONE z maskowaniem kabla.
Do oferty grzejników elektrycznych wprowadzamy wersje z dmuchawą ciepłego powietrza. Łatwa integracja urządzenia elektrycznego z grzejnikiem, elegancki design oraz bardzo wysokie parametry ekonomiczne sprawiają, że grzejniki Blower to idealne rozwiązanie do łazienek, w których chcemy szybko podnieść temperaturę do oczekiwanego poziomu.
Do oferty akcesoriów sanitarnych Termy dołącza funkcjonalne, składane siedzisko prysznicowe. Siedzisko umożliwia bezpieczną kąpiel pod prysznicem w pozycji siedzącej, a jego łatwe składanie pozwala korzystać z prysznica również w sposób standardowy.
Do oferty akcesoriów zaprojektowanych do modelu grzejnika TRIGA dołącza reling BELT.
Podążając za trendami wzornictwa użytkowego wprowadzamy do oferty złote akcesoria i grzałki. Oferujemy możliwość dopasowania naszych produktów do armatury i elementów wnętrza.
Jeden z najbardziej oryginalnych modeli w ofercie Terma, zdobywca prestiżowej nagrody iF Design Award, teraz dostępny magazynu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców przygotowaliśmy ofertę specjalną, w ramach której grzejnik Hex w wersji pionowej i wybranych kolorach dostępny będzie bez zbędnego oczekiwania.
25 lutego 2021r. przedstawiciel Termy reprezentował naszą Organizację podczas Gali Finałowej konkursu Tubądzin Design Awards 2020. Laureaci trzech kategorii otrzymali vouchery na wybrane grzejniki Terma. Rynkowa wartość przyznanych przez nas nagród to blisko 40 000 zł.
Z przyjemnością informujemy, że do rodziny grzałek One dołączyła wersja okrągła pasująca do kolektorów o przekroju koła. Więcej na temat funkcjonalności nowej grzałki można przeczytać...
Z przyjemnością informujemy, że laureatem nagrody specjalnej w konkursie Tubądzin Design Award, przyznanej przez zespół Terma, jest Любовь Мамошкина z Federacji Rosyjskiej . Poniżej przedstawiamy nagrodzoną aranżację, w której wykorzystano płytki Tubądzin oraz grzejnik Vipera naszej marki...
Terma oferuje kompletne zestawy zaworowe w kolorach podstawowych oraz w większości wykończeń specjalnych.
30 kwietnia zakończył się I etap konkursu Tubądzin Design Award 2020, którego TERMA po raz drugi jest oficjalnym Partnerem. Wkrótce przedstawimy laureata, który otrzyma nagrodę specjalną, grzejnik STAND , za najciekawszą aranżację z...
Z radością informujemy, że Terma po raz kolejny została zaproszona do współpracy z marką Tubądzin, polskiego producenta płytek ceramicznych. Od stycznia 2020 r. rusza nowa edycja konkursu Tubądzin Design Award, którego jesteśmy Partnerem. Terma, podobnie jak Tubądzin, stawia na wysoką jakość i...
Szanowni Państwo, informujemy o wycofaniu z z wzornika kolorów specjalnych farby Bahama Beige. W najbliższym czasie przedstawimy nowe propozycje kolorów wychodzące naprzeciw obecnym trendom w designie.
Z początkiem jesieni i kolejnego sezonu grzewczego, do wzornika Terma wprowadzamy dziewięć nowych kolorów. Aż sześć z nich stanowią kolory naśladujące wykończenia uzyskiwane w trakcie procesów chemicznych. Mamy nadzieję, że zyskają one uznanie w oczach naszych Odbiorców i pozwolą na jeszcze...
Szanowni Państwo, informujemy o wycofaniu z z wzornika kolorów specjalnych farby Black Crocodile. W najbliższym czasie przedstawimy nowe propozycje kolorów wychodzące naprzeciw obecnym trendom w designie.
Szanowni Państwo, z dn. 20 czerwca 2018 r. wycofujemy z wzornika kolorów specjalnych odcień Pastel Rose . W najbliższym czasie przedstawimy nowe propozycje kolorów wychodzące naprzeciw obecnym trendom w designie.
Zapraszamy wszystkich architektów i projektantów wnętrz na cykl spotkań odbywających się w ramach wydarzenia TUBĄDZIN DESIGN DAYS 2018. TDD jest częścią konkursu TUBĄDZIN DESIGN AWARDS, którego TERMA jest Partnerem w obecnej edycji. Spotkania odbędą się w 8 miastach w Polsce. Zaprezentujemy nowe...
Zapraszamy na stoisko Termy podczas tegorocznej edycji targów Instalacje w Poznaniu. 23-23 kwietnia na stosku nr 11 w pawilonie piątym (5) zaprezentujemy ponad 20 modeli grzejników Terma na żywo. Na stoisku dostępny będzie także nasz ekspozytor mulimedialny, który pozwala zapoznać się z pełną...
Prezentujemy nowość w ofercie Terma. Kolekcja zaworów w eleganckim czarnym kolorze idealni dopełni bryły grzejników dekoracyjnych oraz łazienkowych. Czarny kolor zaworów świetnie komponuje się także z dodatakmi w tym kolorze zastosowanymi we wnętrzu, np. ramą lustra. ZAWORY TRÓJOSIOWE: Zawór...
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów Handlowych i Konsumentów, proponujemy aż siedem odcieni koloru czarnego. Barwa ta od kilku sezonów cieszy się nieustającym powodzeniem wśród projektantów wnętrz. Grzejniki pomalowane na czarno dodają wnętrzu elegancji i stanowią ciekawą odmianą od...
Zapraszamy do obejrzenia nowego materiału prezentującego grzejniki Iron D i Iron S.
Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE oraz Rozporządzenie Komisji (UE) 2015/1188 w klarowny sposób wskazują wymogi wobec cech funkcjonalnych produktów określanych jako „miejscowe ogrzewacze pomieszczeń”. Od producentów oczekuje się wyposażenia ich w moduł dający użytkownikowi...
Grzejnik Iron D to nowa propozycja łazienkowego grzejnika Termy. Iron D to model cechujący się przede wszystkim wysoką mocą grzewczą. Wysoka wydajność pozwala wykorzystywać go nie tylko jako źródło ciepła, ale także jako suszarkę. Owinięte wokół kolektora spłaszczone rurki wychodzą w kierunku...
Z końcem pierwszej połowy roku 2017, Terma wprowadza na rynek pięć nowych grzejników. Nowości grzejnikowe to przede wszystkim modele łazienkowe, zarówno wariacje na temat klasycznych grzejników drabinkowych, jak i modele dekoracyjne. Wśród nowości znajduje się m.in. oczekiwany przez Konsumentów i...
Zapraszamy do zapoznania się z animacją obrazującą funkcje grzałki KTX4. Wszystkie grzałki z serii KTX wyróżnia unikatowa na rynku konstrukcja umożliwiająca odłączenie elementu grzejnego od sterownika. Dzięki wykorzystaniu złącza Terma-SPLIT w razie potrzeby można wykręcić sterownik i zastąpić go...
Aero H, Aero HG, Alex, Domi, Fiona, Lena, Lima, POC 2, Pola i Tytus - dobierz wieszak Yo! do grzejnika.
Zamów grzejnik Michelle w dowolnym zestawieniu kolorystycznym z naszego wzornika kolorów. Dobierz kolor grzejnika i maskownicy.
Chromowanie, miedziowanie, niklowanie i renowacja. Wejdź na www.termagalvanic.pl .
Zapraszamy do obejrzenia animacji prezentującej grzałkę MOA . Dowiesz się: 1. Jakie funkcje ma grzałka MOA; 2. Jak obsługiwać grzałkę MOA; 3. Jakie korzyści użytkownikowi daje posiadanie grzałki MOA; 4. W jakich kolorach dostepna jest grzałka MOA; 5...
Szanowni Państwo, W trosce o jak najlepszą jakość obsługi dążymy do maksymalnego skrócenia terminu realizacji zleceń. W związku z tym przypominamy, ze od dnia 28 stycznia 2017 r. nie ma możliwości anulowania lub zmiany zamówień po otrzymaniu ich potwierdzenia. Prosimy o przemyślane zakupy. Jeśli...
Nie znalazłeś odpowiedniego grzejnika? Zamów Case Slim z własną grafiką - wybierz rozmiar grzejnika, przygotuj plik ze swoją kompozycją, prześlij do nas.
Z przyjemnością informujemy, że grzejnik HEX został laureatem tegorocznej edycji iF Design Award. Wyróżnienie dla Hex'a zostało przyznane w kategorii głównej Produkt, podkategoria Builging Technology. iF Design Award Wyróżnienie iF Design Award przyznawane jest przez iF International Forum Design...
Teraz grzejniki: ZigZag, Intra, Simple oraz Easy dostępne także w chromie.
W odpowiedzi na potrzebę płynącą od naszych Partnerów i Konsumentów, Terma wprowadza do sprzedaży nowy wymiar grzejnika Plain, w którym wysokość pojedynczego żeberka wynosi 860 mm. Nowa wysokość dostępna będzie zarówno dla wersji wiszącej jak i stojącej. Dla żeberek z nożkami, stanowiącymi podstawę...
BART. Niezmiennie w mocy. Prezentujemy nowość w rodzinie produktów odlewanych. Grzejnik Bart to najbardziej uniwersalna propozycja artystów Termy dla miłośników tej grupy produktów. Prostota formy oraz relatywnie niewielka głębokość żeberek w porównaniu do innych produktów żeliwnych, sprawiają że...
Paleta RAL, szklana tafla, beton, tablica, lustro, grafika lub indywidualny nadruk - zobacz różne odsłony grzejnika Case Slim i znajdź wyjątkowy grzejnik odpowiadający Twoim potrzebom.
Design, pragmatyzm i uniwersalność to trzy wartości, które przyświecały stworzeniu wieszaka grzejnikowego Yo!
Z przyjemnością prezentujemy katalog najlepszych projektów piątej edycji Terma Design. Tematem przewodnim konkursu było „Ciepło z prądu”. Spośród 95 inspirujących prac Jury wyłoniło 6 laureatów – 3 nagrody oraz 3 równorzędne wyróżnienia, których prototypy można było podziwiać podczas Łódź Design...
Teraz moc 1200 W dostępna również dla grzałek MOA, DRY, MEG, REG 2 i REG 3.
Znajdź idealny grzejnik, baw się kolorami, zobacz wizualizacje modeli w 3D.
Prezentujemy nową grzałkę MOA, wzbogaconą o możliwość zdalnego sterowania za pomocą programatora IR.
Michelle to świeże spojrzenie na klasyczny grzejnik rurkowy. Asymetrycznie umiejscowiony kolektor oraz ciekawie wygięte profile tworzą przestrzenną, ażurową bryłę. Lekkość formy sprawia, że grzejnik dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach o...
Znajdź idealny grzejnik i obejrzyj go w 3D. Zobacz jak będzie prezentował się w Twoim najbliższym otoczeniu.
Zapraszamy do zapoznania się z aplikacją Terma VR, która pozwala jeszcze lepiej poznać modele grzejników Terma. Można ją pobrać tutaj . Teraz z łatwością możesz dopasować model i kolor grzejnika do różnych wnętrz. Aplikacja Terma VR dedykowana...
Jeszcze w lipcu ofertę Terma uzupełni nowy, kolorowy wieszak - Yo!
Obejrzyj wizualizacje 3D nagrodzonych projektów na Sketchfab.
Zapoznaj się z pełną ofertą grzejników, grzałek i akcesoriów Terma, zobacz inspirujące aranżacje. Znajdź grzejnik idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!