Grzałka VEO

Wyrafinowany kształt obudowy
Wyrafinowany kształt obudowy i elegancki panel frontowy z przygasającym wyświetlaczem kryją w sobie delikatne z pozoru urządzenie. W rzeczywistości zdalnie sterowana grzałka VEO Smart dysponuje mocą do 2000 W, a unikalne przyłącze elektryczne pozwala zainstalować ją zarówno w pionie, jak i w poziomie, praktycznie w każdym grzejniku z czynnikiem grzewczym. Podstawowe regulacje (temperatura i prosty Timer) dostępne są poprzez panel frontowy, ale najwygodniejszy dostęp do pełnej funkcjonalności systemu daje aplikacja mobilna TERMA Smart. Urządzenie współpracuje z czujnikami otwarcia okna oraz dodatkowym czujnikiem temperatury i wilgotności serii SMART.

Funkcjonalność
Zdalnie sterowana VEO Smart wyposażona jest w 5-stopniowy regulator temperatury pomieszczenia (15-28°C), wygodną funkcję SUSZARKI oraz 7-dniowy harmonogram pracy. Pełna funkcjonalność grzałki dostępna jest poprzez aplikację sterującą TERMA Smart. Podstawową kontrolę pracy zapewnia wbudowany czujnik temperatury, ale do precyzyjnego pomiaru temperatury całego pomieszczenia przeznaczony jest zewnętrzny czujnik temperatury i wilgotności, wspólny dla wielu urządzeń w jednym pomieszczeniu (do nabycia oddzielnie). Grzałka może być instalowana zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Zdalne sterowanie
Do zdalnego sterowania wystarcza darmowa aplikacja sterująca TERMA Smart (Android / iOS) oraz dowolne urządzenie przenośne (np. smartfon lub tablet), które umożliwia połączenie z siecią Wi-Fi. Za pomocą jednego urządzenia możemy kontrolować dowolną ilość urządzeń serii Smart zarówno lokalnie z domu, jak i będąc poza domem, przez Internet. System Smart tworzą wyłącznie urządzenia grzewcze i czujniki, nie potrzebny jest żaden dodatkowy moduł sterujący.

Bezpieczeństwo
Urządzenie wyposażona jest w automatycznie działające zabezpieczenie przeciwzamarzaniowe (Antifreeze) oraz przed przegrzaniem. Urządzenie sygnalizuje stany alarmowe bezpośrednio oraz poprzez aplikację sterującą.

Design i konstrukcja
Paskowy wskaźnik LED informuje o aktualnie ustawionej temperaturze pracy, sygnalizuje uruchomiony TIMER lub aktywne funkcje ochronne. Panel sterujący adaptuje się do pozycji montażu grzałki (pionowej lub poziomej). Złącze Smart SPLIT pozwala połączyć sterownik z elementem grzejnym Smart o dowolnej mocy .Dostępne warianty zasilania przez kabel albo poprzez specjalne obrotowe złącze z maskownicą.

Kolorystyka
Obudowa główna wraz z panelem sterującym w kolorze białym lub czarnym. Ozdobne nakładki boczne w kolorach: białym, silver, chrom oraz czarnym, a także w pełnej palecie kolorów Premium. Przy jednora­zowym zamówieniu w ilości min. 100 szt. w jednym kolorze dostępne również kolory z palety RAL. 

W szczególnych przypadkach zastosowania grzałki VEO z przyłączem MS do niektórych grzejników, może wystąpić potrzeba dodatkowego zamówienia dłuższej maskownicy w sposób analogiczny jak w przypadku grzałek ONE. Zapoznaj się z informacjami w artykule: jak dobrać grzałki do mojego grzejnika

Specyfikacja techniczna

Zasilanie :
230V/50Hz
Dostępne moce elementu grzejnego :
120*/100**, 200, 300, 400, 500**, 600, 800, 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 W (* - tylko w klasie I, ** - tylko w klasie II)
Klasa ochrony urządzenia :
Klasa I / Klasa II
Przyłącze grzejnikowe :
1/2”
Stopień ochrony obudowy [IP] :
IPx5
WiFi :
2,4 GHz 802.11 b/g/n
Model Kolor frontuKolor nakładek bocznychКlasa ochronyKod produktuKod konfiguracji
VEOBiałyBiałyKlasa IWEVEOKWWX*
VEOBiałyCzarnyKlasa IWEVEOKWBX*
VEOBiały Silver (Silver Mat)Klasa IWEVEOKWSX*
VEOBiałyChromKlasa IWEVEOKWCX*
VEOBiałyBottle GreenKlasa IWEVEOKWBGR*
VEOBiałyMidnightKlasa IWEVEOKWMDN*
VEOBiałyBrushed BrassKlasa IWEVEOKWBBS*
VEOBiałyBrassKlasa IWEVEOKWBRA*
VEOBiałyChampagneKlasa IWEVEOKWCPG*
VEOBiałyPersKlasa IWEVEOKWPER*
VEOBiałyOld BronzeKlasa IWEVEOKWOBZ*
VEOBiałyTrue Copper BrightKlasa IWEVEOKWTCG*
VEOBiałyRed WineKlasa IWEVEOKWRWE*
VEOBiałyRaw MetalKlasa IWEVEOKWRAW*
VEOBiałyMetal AliveKlasa IWEVEOKWMAV*
VEOBiałySilverKlasa IWEVEOKWSVR*
VEOCzarnyBiałyKlasa IWEVEOKBWX*
VEOCzarnyCzarnyKlasa IWEVEOKBBX*
VEOCzarny Silver (Silver Mat)Klasa IWEVEOKBSX*
VEOCzarnyChromKlasa IWEVEOKBCX*
VEOCzarnyBottle GreenKlasa IWEVEOKBBGR*
VEOCzarnyMidnightKlasa IWEVEOKBMDN*
VEOCzarnyBrushed BrassKlasa IWEVEOKBBBS*
VEOCzarnyBrassKlasa IWEVEOKBBRA*
VEOCzarnyChampagneKlasa IWEVEOKBCPG*
VEOCzarnyPersKlasa IWEVEOKBPER*
VEOCzarnyOld BronzeKlasa IWEVEOKBOBZ*
VEOCzarnyTrue Copper BrightKlasa IWEVEOKBTCG*
VEOCzarnyRed WineKlasa IWEVEOKBRWE*
VEOCzarnyRaw MetalKlasa IWEVEOKBRAW*
VEOCzarnyMetal AliveKlasa IWEVEOKBMAV*
VEOCzarnySilverKlasa IWEVEOKBSVR*
* W tym miejscu należy umieścić odpowiednie oznaczenie kabla.
<p>U - kabel spiralny z wtyczką</p>

U - kabel spiralny z wtyczką

<p>W - kabel prosty z wtyczką</p>

W - kabel prosty z wtyczką

<p>P - kabel prosty bez wtyczki</p>

P - kabel prosty bez wtyczki

<p>S - Bez kabla (złącze śrubowe z maskownicą)</p>

S - Bez kabla (złącze śrubowe z maskownicą)

Domyślnie dostępne są kolory: biały, silver, chrom oraz czarny. Przy jednorazowym zamówieniu w ilości min. 100 szt. w jednym kolorze, dostępne są również barwy z palety RAL oraz specjalne: brass i gold.

Nie gwarantujemy, że wyświetlany kolor będzie identyczny z rzeczywistym. Przed wyborem koloru sugerujemy kontakt z naszym najbliższym dystrybutorem, który jest wyposażony we wzornik kolorów palety RAL oraz wzornik kolorów specjalnych Terma Sp. z o.o

Powiązane produkty