VAZ

VAZ

Wyrafinowane wzornictwo
Głowicy termostatycznej VAZ, to elegancka czerń lub ponadczasowa biel obudowy. Razem przygasającym wyświetlaczem nadają subtelności całemu urządzeniu. Głowica zasilana jest wysokowydajnym ogniwem akumulatorowym, którego pojedyncze ładowanie wystarcza na cały sezon grzewczy. Niezwykle łatwy montaż oraz procedura auto kalibracji pozwalają na instalację głowicy niemal w każdym grzejniku i z każdym typem zaworu termostatycznego. Podstawowe regulacje dostępne są poprzez panel na urządzeniu, a pełną funkcjonalność systemu obsługuje aplikacja mobilna TERMA Smart. Urządzenie współpracuje z czujnikami otwarcia okna oraz dodatkowym czujnikiem temperatury i wilgotności serii SMART.

Funkcjonalność
Zdalnie sterowana głowica termostatyczna VAZ Smart wyposażona jest w 5-stopniowy regulator temperatury pomieszczenia (15-28°C) oraz 7-dniowy harmonogram pracy. Pełna funkcjonalność głowicy dostępna jest poprzez aplikację sterującą TERMA Smart. Urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury, ale w ramach systemu Smart współpracuje również z zewnętrznym czujnikiem temperatury i wilgotności oraz czujnikami otwarcia okna.

Zdalne sterowanie
Do zdalnego sterowania wystarcza darmowa aplikacja sterująca TERMA Smart (Android / iOS) oraz dowolne urządzenie przenośne (np. smartfon lub tablet), które umożliwia połączenie z siecią Wi-Fi. Za pomocą jednego urządzenia możemy kontrolować do wolną ilość urządzeń serii Smart zarówno lokalnie z domu, jak i będąc poza domem, przez Internet. System Smart tworzą wyłącznie urządzenia grzewcze i czujniki, nie potrzebny jest żaden dodatkowy moduł sterujący.

Bezpieczeństwo
Głowica wyposażona jest w ochronę prze­ciwzamarzaniową (ANTIFROST). Urządzenie sygnalizuje też stany alarmowe, np. niski stan baterii bezpośrednio oraz poprzez aplikację sterującą.

Design i konstrukcja
Paskowy wskaźnik LED informuje o aktualnie ustawionej temperaturze pracy oraz sygnalizuje uruchomione funkcje dodatkowe. Panel sterujący adaptuje się do pozycji montażu grzałki (pionowej lub poziomej). Gniazdo do ładowania akumulatora ukryte pod klapką frontową. Montaż na zaworze: gwint M30x1,5 (dostępne adaptery na zawory Danfoss typu RA, RAV, RAVL, M28x1,5 oraz zawory Giacomini i Caleffi).

Kolorystyka
Obudowa główna wraz z panelem sterującym w kolorze białym lub czarnym. Ozdobne nakładki boczne w kolorach: białym, silver, chrom oraz czarnym. Przy jednora­zowym zamówieniu w ilości min. 100 szt. w jednym kolorze dostępne również kolory z palety RAL oraz specjalne: brass i gold.

Specyfikacja techniczna

Zasilanie:
5,8 Ah
Dostępne moce elementu grzejnego:
Array
Klasa ochrony urządzenia :
Klasa III
Przyłącze grzejnikowe:
M30x1,5
Stopień ochrony obudowy [IP] :
IP 22
Model Kolor frontuKolor nakładek bocznychKod produktuKod konfiguracji
VAZBiałyBiałyWIVAZKWWX
VAZBiałyCzarnyWIVAZKWBX
VAZBiałySilverWIVAZKWSX
VAZBiałyChromWIVAZKWCX
VAZCzarnyCzarnyWIVAZKBBX
VAZCzarnyBiałyWIVAZKBWX
VAZCzarnySilverWIVAZKBSX
VAZCzarnyChromWIVAZKBCX

Domyślnie dostępne są kolory: biały, silver, chrom oraz czarny. Przy jednorazowym zamówieniu w ilości min. 100 szt. w jednym kolorze, dostępne są również barwy z palety RAL oraz specjalne: brass i gold.

Nie gwarantujemy, że wyświetlany kolor będzie identyczny z rzeczywistym. Przed wyborem koloru sugerujemy kontakt z naszym najbliższym dystrybutorem, który jest wyposażony we wzornik kolorów palety RAL oraz wzornik kolorów specjalnych Terma Sp. z o.o

Powiązane produkty