GŁOWICA TERMOSTATYCZNA VAZ

Wyrafinowane wzornictwo
Głowica termostatycznej VAZ to elegancka czerń lub ponadczasowa biel obudowy, które w połączeniu z wymiennymi nakładkami dają wyjątkowy efekt estetyczny. Głowica zasilana jest wysokowydajnym ogniwem akumulatorowym, którego pojedyncze ładowanie wystarcza na cały sezon grzewczy. Niezwykle łatwy montaż oraz procedura auto-kalibracji umożliwiają instalację głowicy niemal w każdym grzejniku i z każdym typem zaworu termostatycznego. Podstawowe regulacje dostępne są poprzez panel na urządzeniu, a pełną funkcjonalność systemu zyskujemy dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej TERMA Smart. Urządzenie współpracuje z czujnikami otwarcia okna oraz dodatkowym czujnikiem temperatury i wilgotności serii SMART.

Funkcjonalność
Zdalnie sterowana głowica termostatyczna VAZ Smart wyposażona jest w 5-stopniowy regulator temperatury pomieszczenia (15-28°C) oraz 7-dniowy harmonogram pracy. Pełna funkcjonalność głowicy dostępna jest poprzez aplikację sterującą TERMA Smart. Urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury, ale w ramach systemu Smart współpracuje również z zewnętrznym czujnikiem temperatury i wilgotności oraz czujnikami otwarcia okna.

Zdalne sterowanie
Do zdalnego sterowania wystarcza darmowa aplikacja sterująca TERMA Smart (Android / iOS) oraz dowolne urządzenie przenośne (np. smartfon lub tablet), które umożliwia połączenie z siecią Wi-Fi. Za pomocą jednego urządzenia możemy kontrolować do wolną ilość urządzeń serii Smart zarówno lokalnie z domu, jak i będąc poza domem, przez Internet. System Smart tworzą wyłącznie urządzenia grzewcze i czujniki, nie potrzebny jest żaden dodatkowy moduł sterujący.

Bezpieczeństwo
Głowica wyposażona jest w ochronę przeciw zamarzaniu (ANTIFROST). Urządzenie sygnalizuje też stany alarmowe, np. niski stan baterii bezpośrednio oraz poprzez aplikację sterującą.

Design i konstrukcja
Paskowy wskaźnik LED informuje o aktualnie ustawionej temperaturze pracy oraz sygnalizuje uruchomione funkcje dodatkowe. Panel sterujący adaptuje się do pozycji montażu grzałki MONTAŻ VAZ (pionowej lub poziomej). Gniazdo do ładowania akumulatora ukryte pod klapką frontową. Montaż na zaworze: gwint M30x1,5 (dostępne adaptery na zawory Danfoss typu RA, RAV, RAVL, M28x1,5 oraz zawory Giacomini i Caleffi).

Kolorystyka
Obudowa główna wraz z panelem sterującym w kolorze białym lub czarnym. Ozdobne nakładki boczne w kolorach: białym, silver, chrom oraz czarnym, a także w pełnej palecie kolorów Premium. Przy jednora­zowym zamówieniu w ilości min. 100 szt. w jednym kolorze dostępne również kolory z palety RAL. 

Specyfikacja techniczna

Zasilanie :
5,8 Ah
Klasa ochrony urządzenia :
Klasa III
Przyłącze grzejnikowe :
M30x1,5
Stopień ochrony obudowy [IP] :
IP 22
WiFi :
2,4 GHz 802.11 b/g/n
Model Kolor frontuKolor nakładek bocznychKod produktuKod konfiguracji
VAZBiałyBiałyWIVAZKWWX
VAZBiałyCzarnyWIVAZKWBX
VAZBiałySilver (Silver Mat)WIVAZKWSX
VAZBiałyChromWIVAZKWCX
VAZBiałyBottle GreenWIVAZKWBGR
VAZBiałyMidnightWIVAZKWMDN
VAZBiałyBrushed BrassWIVAZKWBBS
VAZBiałyBrassWIVAZKWBRA
VAZBiałyChampagneWIVAZKWCPG
VAZBiałyPersWIVAZKWPER
VAZBiałyOld BronzeWIVAZKWOBZ
VAZBiałyTrue Copper BrightWIVAZKWTCG
VAZBiałyRed WineWIVAZKWRWE
VAZBiałyRaw MetalWIVAZKWRAW
VAZBiałyMetal AliveWIVAZKWMAV
VAZBiałySilverWIVAZKWSVR
VAZCzarnyBiałyWIVAZKBWX
VAZCzarnyCzarnyWIVAZKBBX
VAZCzarnySilver (Silver Mat)WIVAZKBSX
VAZCzarnyChromWIVAZKBCX
VAZCzarnyBottle GreenWIVAZKBBGR
VAZCzarnyMidnightWIVAZKBMDN
VAZCzarnyBrushed BrassWIVAZKBBBS
VAZCzarnyBrassWIVAZKBBRA
VAZCzarnyChampagneWIVAZKBCPG
VAZCzarnyPersWIVAZKBPER
VAZCzarnyOld BronzeWIVAZKBOBZ
VAZCzarnyTrue Copper BrightWIVAZKBTCG
VAZCzarnyRed WineWIVAZKBRWE
VAZCzarnyRaw MetalWIVAZKBRAW
VAZCzarnyMetal AliveWIVAZKBMAV
VAZCzarnySilverWIVAZKBSVR

Domyślnie dostępne są kolory: biały, silver, chrom oraz czarny. Przy jednorazowym zamówieniu w ilości min. 100 szt. w jednym kolorze, dostępne są również barwy z palety RAL oraz specjalne: brass i gold.

Nie gwarantujemy, że wyświetlany kolor będzie identyczny z rzeczywistym. Przed wyborem koloru sugerujemy kontakt z naszym najbliższym dystrybutorem, który jest wyposażony we wzornik kolorów palety RAL oraz wzornik kolorów specjalnych Terma Sp. z o.o

Powiązane produkty