DT-IR

Funkcjonalność
Programator umożliwia precyzyjną regulację temperatury pomieszczenia z krokiem co 0,5°C. Prezentuje temperaturę aktualną, jak i nastawioną. Urządzenie pracuje w trybach: manualnym, automatycznym, suszarki oraz antifreeze. Można je zaprogramować w dwóch skalach temperatur: ekonomicznej i komfortowej. Programator posiada możliwość kalibracji elektronicznego czujnika temperatury, jeżeli temperatura na wyświetlaczu jest inna niż w pomieszczeniu. Programator może być zamontowany na ścianie lub funkcjonować jako urządzenie przenośne.

Timer i Suszarka
Timer dobowy pozwala na zaprogramowanie włączenia i wyłączenia urządzenia z odstępem co 15 minut. Podczas pracy może funkcjonować w trybie temperatur ekonomicznych lub komfortowych. Tryb suszarki umożliwia pracę urządzenia od 15 minut do 4 godzin., po czym przejdzie ono w tryb automatyczny.

Zdalne sterowanie
Programator współpracuje bezprzewodowo z wszystkimi rodzajami grzałek Terma wyposażonymi w odbiornik IR (grzałka One oraz KTX 4). Może współdziałać z wieloma grzałkami w jednym pomieszczeniu. Systemy inteligentnych budynków Urządzenie posiada zasilanie bateryjne o długiej żywotności. Programator nie wymaga podłączenia do zewnętrznej sieci zasilającej.

Bezpieczeństwo
Programator wyposażony jest w ochronę przeciw zamarzaniu (ANTIFREEZE). Tryb ten chroni grzejnik przed uszkodzeniem na skutek zamarznięcia wody. BEZPIECZEŃŚTWO GRZAŁEK ELEKTRYCZNYCH

Design
Prosta, minimalistyczna bryła wraz z czytelnym, niebieskim wyświetlaczem. Urządzenie lekkie i poręczne.

Kolor
Urządzenie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i srebrnej.

Funkcje grzałki

  • Elegancki niebieski wyświetlacz
  • Funkcja suszarki
  • Kalibracja termometru
  • Lekki i przenośny
  • Może obsługiwać wiele grzałek w jednym pomieszczeniu
  • Regulacja temperatury otoczenia
  • Wielofunkcyjny timer dobowy
  • Zdalne sterowanie grzałką MOA - IR, KTX 4 i One

Specyfikacja techniczna

Domyślnie dostępne są kolory: biały, silver, chrom oraz czarny. Przy jednorazowym zamówieniu w ilości min. 100 szt. w jednym kolorze, dostępne są również barwy z palety RAL oraz specjalne: brass i gold.

Nie gwarantujemy, że wyświetlany kolor będzie identyczny z rzeczywistym. Przed wyborem koloru sugerujemy kontakt z naszym najbliższym dystrybutorem, który jest wyposażony we wzornik kolorów palety RAL oraz wzornik kolorów specjalnych Terma Sp. z o.o

Powiązane produkty