Terma VR

Aplikacja Terma VR umożliwia spacer po dwupoziomowym apartamencie i dowolne dopasowanie do wnętrza różnych modeli grzejników dekoracyjnych z oferty Terma. Poruszając się po starannie zaaranżowanej przestrzeni możesz zmieniać modele grzejników na ścianach. Wizualizacja umożliwia także wybór jego koloru spośród ponad 190 z palety RAL, które oferuje Terma.

Po dokonaniu wyboru masz możliwość wyświetlenia filmu pokazującego aranżację danego pomieszczenia z wybranym modelem grzejnika. Dzięki temu zobaczysz pełny obraz wnętrza z różnych perspektyw, co pozwoli zyskać pewność, że niezależnie od kąta spojrzenia wybrany przez Ciebie grzejnik idealnie pasuje do całości wystroju.

Z poziomu aplikacji dostępne są karty produktowe, co pozwala w łatwy sposób zapoznać się z poszczególnymi modelami grzejników. W karcie produktowej znajdziesz informacje dotyczące typoszeregów, tj. możliwych wymiarów danego grzejnika, rodzajów podłączeń oraz właściwości grzewczych.

Wszystkie produktowe funkcje aplikacji Terma VR są dostępne również dla użytkowników nie posiadających hełmu VR. Obraz wyświetlony w 3D staje się jednak zdecydowanie bardziej rzeczywisty i namacalny, dlatego rekomendujemy spacer w okularach. Jeśli posiadasz hełm VR dodatkowo zyskujesz możliwość rozglądania się i zbliżania do przedmiotów za pomocą ruchów głowy. Dopracowane w szczegółach oprogramowanie pozwala otwierać i zamykać drzwi, czy zapalać i gasić światło, dzięki czemu poczujesz się jak w rzeczywistej przestrzeni.

Category: 

Aplikacje

Polski

Aplikacje

Polski