Terma eKatalog (na telefony i tablety Android)

Zapoznaj się z pełną ofertą grzejników, grzałek i akcesoriów Terma, zobacz inspirujące aranżacje. Znajdź grzejnik idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Terma eKatalog to nowoczesna, mobilna aplikacja, która w dowolnym miejscu i czasie pozwala uzyskać szybki dostęp do pełnej oferty produktowej Terma. W katalogu dostępnych jest prawie siedemdziesiąt modeli grzejników, kilkanaście grzałek oraz akcesoria niezbędne do montażu oraz zwiększające funkcjonalność grzejników. Aplikacja pozwala zapoznać się z szeroką paletą kolorów, co umożliwia dostosowanie grzejnika do charakteru każdego pomieszczenia. Do wyboru blisko 250 barw z wzornika RAL i kolorów specjalnych Terma.

Przeczytaj więcej na temat aplikacji klikając w ten link.

Aplikacja dostępna jest na telefony i tablety wyposażone w system Android w sklepie Google Play Google Play.

QR Code - eKatalog

TERMA eKATALOG - pobierz aplikacje

Category: 

Aplikacje

Polski

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach marketingowych - przez administratora danych TERMA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Czaple 100, 80-298 Gdańsk zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

To prevent automated spam submissions leave this field empty.