Złote zawory i złote grzałki

Złote zawory i złote grzałki

 

ZŁOTO W TRENDACH

Obecne trendy wzornictwa użytkowego promują dodatki z metali szlachetnych takich jak złoto. Wychodząc naprzeciw potrzebom Odbiorców wprowadzamy do oferty włoskie zawory i akcesoria w kolorze złotym, a także złote grzałki.

Na zdjęciu obok grzejnik Retro S i zawory kątowe Star w wykończeniu złotym.

Poniżej prezentujemy wszystkie zawory, głowice termostatyczne i adaptery oraz grzałki elektryczne Terma dostępne w wykończeniu złotym.

 

adaptery

Adaptery umożliwią podłączenie zaworów do instalacji alu-pex lub miedzianej. Złote wykończenie daje możliwość zachowania spójnej kolorystyki armatury.

ADAPTER NA MIEDŹ 24X19

ADAPTER NA ALU-PEX 24X19

ZESTAWY MASKUJĄCE

Zestaw maskujący umożliwia estetyczne zamaskowanie podłączenia grzejnika do instalacji centralnego ogrzewania. 

ZESTAW MASKUJĄCY ZINTEGROWANY

ZESTAW MASKUJĄCY PODWÓJNY

GRZAŁKI OKRĄGŁE

Okrągłe grzałki w wykończeniu złotym dostępne są zarówno w wersji z maskownicą kabla grzałki, jak i wersjach z kablem prostym lub spiralnym z wtyczką. Można także dokupić maskownicę kabla grzałki. 

DRY

MEG

MOA

MOA IR

TDY

MASKOWNICA KABLA

GRZAŁKI I STEROWNIKI KTX

W wykończeniu złotym dostępne są grzałki i sterowniki z rodziny KTX (poza KTX4 Blue), zarówno wersje z kablem jak i ze złączem śrubowym.

KTX 1

KTX 2

KTX 3

KTX 4

POLECAMY

Grzejnik, który szczególnie wyjątkowo prezentuje się w towarzystwie złota to Vipera. Poniżej prezentujemy propozycję wnętrza, w którym zaprojektowano Viperę w kolorze Heban z podłączeniem Z8 ze złotą grzałką MOA oraz zaworem zespolonym termostatycznym 50 mm w osi. Płytki imitujące marmur podkreślają wysoką jakość wykończenia grzejnika w postaci licowania płaskich rur z kolektorami. Miękka linia kolektorów o przekroju D dobrze pasuje do elegancji wnętrza podkreślonego złotymi dodatkami. 

Dowiedz się więcej o modelu Vipera