Zakończenie I etapu konkursu TDA

Zakończenie I etapu konkursu TDA

30 kwietnia zakończył się I etap konkursu Tubądzin Design Award 2020, którego TERMA po raz drugi jest oficjalnym Partnerem. Wkrótce przedstawimy laureata, który otrzyma nagrodę specjalną, grzejnik STAND, za najciekawszą aranżację z wykorzystaniem naszego produktu.

To nie koniec rywalizacji i przyznawania nagród. Od 1 maja do 31 lipca trwa drugi etap konkursu, który przeznaczony jest dla architektów i projektantów ceniących design na światowym poziomie, a pochodzący z Polski. Tym razem do wygrania jest grzejnik VIPERA.

Zasady konkursu możecie poznać na stronie: https://www.tubadzin.pl/design/pl/index.php

Zachęcamy, aby w projektach korzystać z naszych brył, które dostępne są TUTAJ. Aby ułatwić Wam pracę udostępniamy pliki w formatach DWG, MAX i 3DS.

O czym warto pamiętać projektując wnętrze z grzejnikiem?

1. Design jest ważny, ale grzejnik powienien mieć przede wszystkim odpowiednią moc grzewczą. Duże wnętrza z oknami potrzebują grzejników o większej mocy niż niewielkie łazienki bez ścian zewnętrznych.

2. Warto wyposażyć grzejnik w funkcjonalne dodatki: grzałkę elektryczną, półkę lub wieszak. Na naszej stronie znajdziesz bogaty asortyment uzupełniający.

3. Jeśli projektujesz grzejnik podłączony do sieci centralnego ogrzewania, nie zapomnij wyposażyć go w zawory. Jeśli masz wątpliwości jaki zawór do danego modelu grzejnika, zobacz propozycje na naszej stronie w powiązanych produktach (dolna część karty produktowej).

4. Grzejnik powienien być zamontowany na odpowiedniej wysokości. W przypadku grzejników dekoracyjnych  wysokich, odpowiednia wyskość to kilkanaście centymetrów nad ziemią.  Grzejniki łazienkowe, w zależności od ich wielkości, z reguły mocuje się na wysokości wzroku. Pamiętaj, że zgodnie z zasadą konwekcji ciepłe powietrze unosi się do góry, grzejnik nie powinien więc być zamontowany zbyt wysoko. 

5. Przygotowując rendery pomieszczenia wybierz przynajmniej jeden kadr, na którym dobrze widać grzejnik.