WARP ROOM - nowy grzejnik dekoracyjny i podokienny w rodzinie Warpów

WARP ROOM - nowy grzejnik dekoracyjny i podokienny w rodzinie Warpów

 Warp Room w wersji podokiennej (kolor specjalny Groovy Red, podłączenie VL)

Aktualizacja z dn. 29.03.2023:

Grzejnik Warp Room w wysokości od 300 mm do 600 mm dostępny jest także w wersji elektrycznej z wybranym, fabrycznie zamontowanym modelem grzałki.

RODZINA GRZEJNIKÓW WARP

Grzejniki łazienkowe Warp od czasu ich wprowadzenia na rynek w połowie 2016 r. cieszą się niesłabnącym powodzeniem zarówno wśród odbiorców Indywidualnych jak i projektantów wnętrz.

Niezależnie od specyfiki danego modelu, cechą charakterystyczną Warp’ów jest płaski profil stalowy o wymiarach 50x10 mm, ułożony w harmonijnych sekcjach. W wersji klasycznej został on oparty o przeciwległe kwadratowe kolektory (Warp T). Natomiast z kolektami przesuniętymi do boku i płaską rurą owiniętą wokół nich tworzy asymetryczną nowoczesną bryłę (Warp S). Warp dostępny jest także w wersji Bold o podwyższonej mocy grzewczej, a także z grzałką  elektryczną ONE fabrycznie wbudowaną w kolektor.

Mnogość wyboru w ramach rodziny grzejników łazienkowych Warp, w połączeniu z szeroką ofertą kolorystyczną oraz ilością możliwych podłączeń do sieci centralnego ogrzewania, sprawiają, że każdy odbiorca znajdzie odpowiednią dla siebie konfigurację.

Zobacz grzejnik łazienkowy Warp T One (z wbudowaną fabrycznie grzałką elektryczną)

Warp to nie tylko wysoka moc grzewcza i nowoczesny design uzyskane za pomocą płaskich profili zastosowanych w miejsce klasycznych okrągłych rurek. Zachowanie odstępów między sekcjami ułatwia zawieszenie tekstyliów do wysuszenia co powoduje, że modele Warp nie tylko ogrzewają pomieszczenia, ale świetnie sprawdzają się także w roli suszarek.

 

 

Wielofunkcyjność grzejników Warp oraz ich sukces rynkowy przyczyniły się do poszukiwania przez nas możliwości zaoferowania spójnego designu w ramach tej samej linii dla grzejników pokojowych.
Owocem pracy konstruktorów Terma są dwie wersje modelu Warp Room: grzejnik podokienny oraz dekoracyjna wersja wysoka. Cechą charakterystyczną każdej z wersji jest podwójny rząd profili zapewniający podwyższoną moc grzewczą w stosunku do gabarytów.

warp room PODOKIENNY

Model podokienny dostępny jest w trzech wysokościach: 330 mm, 530 mm oraz 630 mm. Najniższe grzejniki przeznaczone są do miejsc trudnodostępnych znajdujących się pod schodami oraz na niskich poddaszach, wyższe sprawdzą się w przestrzeniach z oknami na standardowych wysokościach, natomiast najwyższe to propozycja pod okna w kamienicach. Grzejniki podokienne Warp Room dostępne są w podłączeniach bocznych (LP, LX, PX, AX), podłączeniach dolnych (SX, YL, YP, Y2, Y7), a także w wersji wyposażonej we wkładkę termostatyczną umożliwiającą montaż głowicy (VL, VP, V2, V7). Istnieje możliwość zainstalowania grzałki elektrycznej w poziomie dla podłączeń typu Y2, Y7, V2 oraz V7.

Grzejnik Warp Room w wersji podokiennej dostępny jest także w wersji elektrycznej (podłączenia E2 i E7).

Polecamy grzałkę elektryczną VEO z systemu SMART. Sterownik grzałki posiada wyświetlacz automatycznie dostosowujący sposób wyświetlania treści do pozycji w jakiej zainstalowana jest grzałka.

Szeroki typoszereg  modelu Warp Room w wersji podokiennej obejmuje modele dla każdej ze wskazanych wysokości w sześciu szerokościach: 525 mm, 785 mm, 1045 mm, 1305mm, 1565 mm, 1825 mm.

 

WARP ROOM DEKORACYJNY

Wysoka wersja dekoracyjna grzejnika Warp Room obejmuje dziewięć modeli w trzech wysokościach: 1200 mm, 1600 mm oraz 1800 mm. W każdej z wysokości grzejnik oferowany jest w szerokościach: 395 mm, 525mm oraz 655 mm.

Dostępne podłączenia to dolne skrajne (SX), dolne środkowe 50 mm (ZX), dolne boczne 50 mm (YL oraz YP). Dostępne jest także podłączenie boczne dolne obustronne (AX).

! W przypadku wersji wysokiej nie ma możliwości montażu grzałki elektrycznej.

Dowiedz się więcej na temat grzejnika Warp Room

 

Rozszerzenie oferty linii grzejników Warp o model pokojowy Warp Room umożliwia spójną aranżację wnętrz w zakresie urządzeń grzewczych.

Warp Room sprawdzi się zarówno w przestrzeniach dziennych jak i w sypialniach czy pokojach dziecięcych, a także w ciągach komunikacyjnych.

Grzejnik Warp Room dostępny jest w kolorach podstawowych z wzornika Terma, na które składają się:

  • 191 kolorów RAL dostępnych we wzorniku Terma, każdy w wersji błyszczącej, matowej lub soft; 
  • kolory specjalne Terma (farby proszkowe).

Poznaj wzornik kolorów Terma

 Warp Room w wersji dekoracyjnej (kolor specjalny Halo, podłączenie ZX)