Triga - jeden grzejnik, wiele możliwości

Triga - jeden grzejnik, wiele możliwości

 

 Triga w kolorze RAL 6016, podłączenie typu VP

Dowiedz się więcej o grzejniku TRIGA

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MODEL TRIGA?

Triga to jeden z najbardziej uniwersalnych i wszechstronnych modeli w ofercie Termy.
Rytmiczne, pionowe ułożenie rur o przekroju prostokąta tworzy bryłę jednocześnie klasyczną i nowoczesną w odbiorze, co daje gwarancję jej ponadczasowego charakteru. Triga dostępna jest w wersji podokiennej, dekoracyjnej, z lustrem, a także półokrągła, okrągła oraz narożna. Dostępne są wersje wodne, wodno-elektryczne oraz elektryczne. Szeroki wybór akcesoriów takich jak półki, relingi oraz wieszaki punktowe umożliwia wykorzystanie Trigi także w łazience. 

Wybór tego modelu umożliwia spójne zaaranżowanie całego wnętrza domu lub mieszkania, co ma szczególny walor w przypadku przestrzeni otwartych, w których strefy dzienne, nocne i prywatne łączą się i przenikają.

 

PRZESTRZEŃ DZIENNA / SALON

Do pomieszczeń wyposażonych w okna sięgające podłogi odpowiednim modelem będzie wysoka Triga w wersji dekoracyjnej lub półokrągła kolumnowa Triga AW. Ta ostania może stanowić piękne dopełnienie wnętrz zaaranżowanych w stylu klasycznym. W wąskiej przestrzeni między oknem a ścianą prostopadłą sprawdzi się okrągła Triga AW, którą pomimo zachowania wysokich parametrów mocy cechuje szerokość jedynie 280 mm. Odpowiednia w takim przypadku będzie także narożna Triga ANC, która w sposób funkcjonalny wypełni kąty.

Dowiedz się więcej o narożnej wersji grzejnika TRIGA ANC

W przestrzeni dziennej pod parapetami sprawdzi się Triga w wersji podokiennej. Dwie wysokości: 560 mm oraz 610 mm, każda w pięciu szerokościach, umożliwiają znalezienie modelu dobrze dobranego do aranżacji oraz o odpowiedniej mocy.

SYPIALNIA I PRZEDPOKÓJ

Do sypialni, garderoby oraz przedpokoju polecamy Trigę M wyposażoną w lustro, które nie tylko umożliwi przejrzenie się, ale także optycznie powiększy przestrzeń. Zarówno Trigę jak i Trigę M wyposażyć można w chromowane wieszaki punktowe Zip V40. Dzięki nim możliwe jest łatwe wysuszenie mokrej odzieży wierzchniej.

Dowiedz się więcej o wieszaku Zip V

 

ŁAZIENKA I ANEKS KUCHENNY

Wysoką wersję grzejnika Triga wyposażyć można w szereg akcesoriów, które pozwolą wykorzystać go jako dodatkową przestrzeń na przechowywanie lub suszenie.

Łatwe zawieszenie ręczników bądź ściereczek kuchennych umożliwi zastosowanie religu Belt, wykonanego z aluminium, malowanego na dowolny kolor z palety Terma, bądź relingu Triga wykonanego z drewna.

Warto zauważyć, że drewniane półki Triga można zastosować na grzejniku w dowolnej ilości, dzięki czemu Triga może stać się funkcjonalnym regałem.

W ofercie akcesoriów do Trigi znajduje się także półka z relingiem, która łączy funkcje wcześniej wspomnianych akcesoriów: relingu i półki.

Akcesoria drewniane dostępne są w trzech wykończeniach: buk, dąb oraz tek. Na każdym grzejniku można zamontować od jednego do kilku z nich, ograniczeniem jest jedynie przestrzeń przed grzejnikiem, potrzeby użytkownika oraz wyobraźnia.

Dowiedz się więcej o półkach do grzejnika Triga

 Grzejnik Triga w kolorze białym RAL 9016 i podłączeniem ZX


 

 

 Mocowania drewnianych akcesoriów do grzejnika Triga wykończone są powłoką chromową.

 Grzejnik Triga z półką dębową, z półką z relingiem oraz z relingiem.