Retro Smart - tradycja spotyka innowację

Retro Smart - tradycja spotyka innowację

Podłącz i kontroluj przez domowy router (bez dodatkowych bramek).

img

Grzejnik Retro Smart to nie tylko sposób na zachowanie uroku minionych epok, ale także praktyczne i inteligentne rozwiązanie dla współczesnych domów. Harmonijne połączenie elegancji klasycznego designu z zaawansowaną technologią. To produkt, który nie tylko nadaje wnętrzom charakteru, ale także umożliwia inteligentną kontrolę temperatury poprzez sterowanie WI-FI.

img

Sterowanie grzejnikiem za pomocą aplikacji mobilnej sprawia, że można dostosować ogrzewanie pomieszczenia z dowolnego miejsca na świecie. Retro Smart nie wymaga dodatkowych bramek czy skomplikowanych konfiguracji. Wystarczy go podłączyć do domowego routera, a użytkownik może natychmiast zacząć kontrolować go przez dedykowaną aplikację.

img

Produkt idealnie wpisuje się w koncepcję inteligentnego domu, gdzie może być zintegrowany z innymi urządzeniami. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad zużyciem energii i komfortem termicznym w swoim domu. Duża efektywność energetyczna ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Link

img

Jedną z głównych zalet powłok galwanicznych na grzejnikach jest ich estetyka. Chromowane powłoki nadają grzejnikom nowoczesny, pełen elegancji wygląd, który doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacji wnętrza. Bez względu na to, czy wnętrze charakteryzuje się minimalistycznym designem czy też tradycyjnym wystrojem, grzejniki chromowane będą stanowiły stylowy i ponadczasowy element.

img

Ponadto, powłoki galwaniczne zapewniają ochronę przed korozją i innymi uszkodzeniami, co przekłada się na długotrwałą trwałość grzejników. Chromowana powłoka nie tylko chroni metal przed wilgocią, ale także utrudnia osadzanie się na powierzchni zanieczyszczeń, co ułatwia utrzymanie grzejników w czystości i zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.