Nowość! Grzejnik elektryczny z dmuchawą

Nowość! Grzejnik elektryczny z dmuchawą

GRZEJNIKI BLOWER 

Przedstawiamy nową rodzinę grzejników elektrycznych Terma, którą stanowią rurkowe grzejniki łazienkowe przystosowane do pracy z dmuchawą ciepłego powietrza. Spośród wielu modeli Terma wybraliśmy te najbardziej popularne i wzbogaciliśmy je o "inteligentne" urządzenie nadmuchowe, dzięki któremu możliwe jest szybkie osiągnięcie w pomieszczeniu pożądanej temperatury.

Instalacja grzejnika elektrycznego nie wymaga przyłączenia do instalacji centralnego ogrzewania, dzięki czemu możemy je montować w miejscach których pierwotnie nie planowaliśmy wyposażać w urządzenia grzewcze. Łatwość i szybkość podniesienia temperatury w pomieszczeniu sprawiają, że Blower wyjątkowo sprawdzi się w łazienkach, z których korzystają niemowlęta i małe dzieci, a także w łazienkach użytkowanych sporadycznie. 

 

CO TO JEST BLOWER?

Blower jest urządzeniem nadmuchowym nowej generacji, spełniającym wymogi eko-dyrektywy w zakresie elektryfikacji urządzeń emitujących ciepło, co daje gwarancję ekonomicznego zarządzania energią elektryczną. Posiada pięć trybów pracy, w tym moduł "auto" oparty o samouczące oprogramowanie dostosowujące działanie do aktualnych potrzeb użytkownika oraz warunków panujących w pomieszczeniu. Moduł "boost" pozwala szybko podnieść temperaturę we wnętrzu i utrzymać ją na wymaganym poziomie. 

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą wbudowanej klawiatury z wyświetlaczem, a zaprogramowanie wcześniej tryby pracy można dostosować do własnych potrzeb. Ponadto urządzenie wyposażone jest w modem kontrolny Fil-Pilote (oddzielna żyła sterująca, którą w przypadku  braku w budynku instalacji Fil-pilote należy odciąć i odpowiednio zabezpieczyć). 

BEZPIECZEŃSTWO

Szereg zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych daje gwarancję bezpieczeństwa w użytkowaniu, a dyskretny design nie zmienia w sposób znaczący postrzegania wyjściowej formy grzejnika.

Urządzenie Blower zaprojektowano w II klasie ochronności, co oznacza że nie wymaga ono uziemienia. Integracja Blowera z grzejnikiem następuje za pomocą przewodu zasilającego ze złączem typu Fast-On.

kolorystyka

Blower dostępny jest w dwóch kolorach do wyboru: RAL 9016 (biały) i RAL 9006 (szary). Grzejniki dostępne są we wszystkich kolorach z palety Terma, a niektóre z nich również w chromie. 

Chcę przeczytać więcej na temat Blowera

Grzejnik City Blower, kolor grzejnika: RAL 1023, kolor blowera: RAL 9016

MODELE GRZEJNIKÓW Z BLOWEREM

ALEX BLOWER

Łatwe zawieszanie ręczników dzięki zachowaniu przerw między sekcjami i ugięciu okrągłych rurek.

CITY BLOWER

Nowoczesna bryła i łatwe zawieszanie ręczników dzięki wysunięciu jednej z rur.

FIONA BLOWER

Harmonijna forma uzyskana dzięki symetrycznemu rozmieszczeniu okrągłych rurek.

LIMA BLOWER

Funkcjonalność uzyskana dzięki wysunięciu wybranych okrągłych rurek tworzących relingi.

MARLIN BLOWER

Nowoczesna forma uzyskana dzięki zastosowaniu płaskich rurek. 

POLA BLOWER

Klasyczna bryła i łatwe zawieszanie ręczników dzięki symetrycznemu wysunięciu poszczególnych sekcji rur.

QUADRUS BOLD BLOWER

Duża moc grzewcza i nowoczesny wygląd dzięki podwójnemu rzędowi płaskich rurek. 

QUADRUS SLIM BLOWER

Nowoczesny wygląd i łatwe zawieszanie ręczników dzięki delikatnemu ugięciu płaskich rur.

 

TYTUS BLOWER

Duża moc grzewcza i klasyczny wygląd umożliwiający wykorzystanie grzejnika jako suszarki i ogrzewacz łazienki.

WARP T BLOWER

Nowoczesny design i łatwe zawieszanie ręczników dzięki ugięciu płaskich, szerokich rur.

WARP T BOLD BLOWER

Duża moc grzewcza oraz nowoczesny wygląd dzięki podwójnemu rzędowi płaskich rur.