Nowość - Grzejnik BOOKIE w ofercie na sezon 2023/2024

Nowość - Grzejnik BOOKIE w ofercie na sezon 2023/2024

GRZEJNIK BOOKIE - NOWOŚĆ W OFERCIE TERMA

Grzejnik Bookie to jeden z nowych modeli w ofercie produktów grzewczych Termy na sezon grzewczy 2023/2024. Utrzymujący się od wielu miesięcy trend w aranżacjach oparty na skandynawskim minimalizmie, zachęcił naszych projektantów do znalezienia nowej formy przestrzennej inspirowanej designem z północy.

Bookie to grzejnik dwuwarstwowy, podobnie jak model Hex swoją przestrzenną bryłą wychodzi do wnętrza i daje możliwość interakcji z użytkownikiem. Przemyślana konstrukcja łączenia warstw pozwala na bardzo wygodne przewieszanie tekstyliów do wysuszenia, wysunięte sekcje tworzą naturalne relingi.

Wysoka jakość wykończenia to efekt zastosowania nowoczesnej technologii laserowego nacinania kwadratowych rur, które po ugięciu pod kątem 90 stopni tworzą geometryczną formę.

W zależności od zastosowanego wykończenia grzejnik może pięknie dopełnić wnętrza minimalistyczne (kolory RAL w nasyceniu Mat i Soft) lub stać się kontrapunktem we wnętrzach minimalistycznych (paleta kolorów Premium).

Chcę dowiedzieć się więcej o grzejniku Bookie

 

 

 Grzejnik Bookie w kolorze RAL 5024 Mat z zaworem Twins All In One w kolorze Brass oraz głowicą termostatyczną VAZ w kolorze czarnym z nakładką Brass

 

KONSTRUKCJA I MONTAŻ GRZEJNIKA BOOKIE

Grzejnik Bookie dostępny jest w wersji wodnej, jego konstrukcja nie daje możliwości zainstalowania grzałki elektrycznej. Podłączenie środkowe o rozstawie 50 mm oraz regulowane mocowania w kolorze grzejnika zapewniają łatwy i bezpieczny montaż.

Typoszereg grzejnika Bookie obejmuje 9 rozmiarów. Grzejnik są dostępne w 3 wysokościach: 655 mm, 1155 mm oraz 1655 mm. Każda wysokość dostępna jest w 3 szerokościach: 300 mm, 400 mm, 500 mm.

Do grzejnika polecamy zestaw zaworowy Twins All in One w tym samym kolorze co grzejnik (dotyczy kolorów z palety RAL w wersji z połyskiem, kolorów specjalnych oraz kolorów z palety Premium, szczegóły znajdują się w karcie produktowej zestawu zaworowego).

Chcę dowiedzieć się więcej o zestawie zaworowym Twins All In One

Chcę dowiedzieć się więcej o głowicy termostatycznej VEO oraz innych produktach z linii SMART