Nowe półrocze 2017. Nowe grzejniki w ofercie Terma.

Nowe półrocze 2017. Nowe grzejniki w ofercie Terma.

 

Z końcem pierwszej połowy roku 2017, Terma wprowadza na rynek pięć nowych grzejników.

Nowości grzejnikowe to przede wszystkim modele łazienkowe, zarówno wariacje na temat klasycznych grzejników drabinkowych, jak i modele dekoracyjne.

Wśród nowości znajduje się m.in. oczekiwany przez Konsumentów i Partnerów Handlowych, przestrzenny grzejnik Hex zbudowany z wielokrotności heksagonów. Inspiracją do formy HEX'a była rozerwana struktura tkanki obrastającej ściany. Punkty „rozerwania” formy spełniają dodatkową funkcję wieszaków na tekstylia. Hex znajdzie zastosowanie zarówno w kuchniach, łazienkach, jak i ciągach komunikacyjnych czy reprezentacyjnych częściach mieszkań i domów. Grzejnik Hex otrzymał prestiżowe wyróżnienie iF Design Award 2017 (czytaj więcej) oraz Must Have 2017.

Zobacz więcej.

 

Ciekawą propozycję stanowi łazienkowy grzejnik Ribbon T, zaprojektowany na bazie cieszących się popularnością modeli Ribbon inspirowanych klimatem loftów. Poza oryginalnym wyglądem, grzejnik ten charakteryzuje wysoka moc grzewcza.

Zobacz więcej.

 

Alternatywę dla tradycyjnych grzejników płytowych, stanowi podokienny model Nemo. Dużą moc zapewnia podwójny rząd płaskich rurek. Jak wszystkie grzejniki Terma*, Nemo oferowany jest w około 250 kolorach do wyboru.

*Poza grzejnikiem miedzianym Pająk.

Zobacz więcej.

 

Oferta grzejników łazienkowych została wzbogacona o dwie nowoczesne drabinki.

Vivo to propozycja minimalistyczna, zbudowana z płaskich rurek. Grzejnik dostępny jest w szerokiej palecie 250 kolorów Terma oraz w powłoce chromowanej. Z myślą o zwiększeniu jego funkcjonalności zaprojektowano wieszaki Happy. Model Happy Rabbit doskonale sprawdzi się w łazienkach dziecięcych, natomiast Happy Shark stanie się ciekawym wyróżnikiem zarówno w łazienkach, jak i kuchniach. Wieszaki Happy dostępne są we wszystkich kolorach Terma.

Zobacz więcej.

 

Kolejny grzejnik łazienkowy to Lukka. Model zbudowany na ramie charakteryzującej się okrągłym zakończeniem kolektora i półowalna rurką zamykającą bryłę. Płaskie rurki wewnątrz ramy nadają całości oryginalny wygląd. Dostępny w 250 kolorach z palety RAL i wykończeniach specjalnych Terma.

Zobacz więcej

 

Zobacz również materiał video, w którym prezentujemy filozofię Terma i nasze nowości.