Nowe kolory we wzorniku Terma

Nowe kolory we wzorniku Terma

Z początkiem jesieni i kolejnego sezonu grzewczego, do wzornika Terma wprowadzamy dziewięć nowych kolorów. Aż sześć z nich stanowią kolory naśladujące wykończenia uzyskiwane w trakcie procesów chemicznych.  Mamy nadzieję, że zyskają one uznanie w oczach naszych Odbiorców i pozwolą na jeszcze przyjemniejsze dekorowanie wnętrz grzejnikami Terma. 

 

KOLORY ANODOWE

Proponujemy paletę czterech modnych odcieni Anodic, które naśladują efekt uzyskany w procesie anodowania aluminium. Pomalowany farbą Anodic grzejnik charakteryzuje się niejednorodnym kolorem, który sprawia wrażenie mniej lub bardziej nasyconego w zależności od natężenia i kąta padania oświetlenia. 

 

               
Anodic Black (ABC)                                         Anodic Brown (ABN)                                       Anodic Malachite (AMT)                                 Anodic Saphire (ASP)

 

MIEDŹ

Odrębną propozycję stanowi nowa wersja koloru naśladującego naturalną miedź. Przedmioty w wykończeniu miedzianym od kilku sezonów stanowią jedne z chętniej wybieranych dodatków w designerskich wnętrzach. Kolor miedzi na grzejniku pozwala uzyskać spójność także w przypadku zastosowania we wnętrzu miedzianej armatury.


Bright Copper (BCO)

 

STAL NIERDZEWNA (Inox)

Kolejnym proponowanym wykończeniem jest kolor naśladujący stal nierdzewną (Inox). Stanowi on alternatywę dla galwanicznego chromu, od którego jest bardziej atrakcyjny cenowo i możliwy do zastosowania na każdym modelu grzejnika. 


Inox (INO)

 

CZARNY KAMELEON

Oto propozycja wychodząca naprzeciw najnowszym trendom kolorystycznym we wzornictwie użytkowym. Magic Pearl to wariacja na temat koloru czarnego, który w zależności od kąta padania światła mieni się odcieniami zieleni i fioletu.


Magic Pearl (MPR)

 

CZARNY KROKODYL

Nowa wersja wycofanego koloru Black Crockodile


Black Crockodile New (BLN)

 

INSPIRACJA KAMIENIEM

Ostatnią propozycję stanowi kolor imitujący kamień. Quartz to nawiązanie do wnętrzarskim trendów szukających inspiracji w naturze. 


Quartz (QUA)

 

Wszystkie przedstawione wyżej propozycje kolorystyczne uzyskiwane są w procesie malowania proszkowego.
Pełna lista kolorów TERMA dostępna jest TUTAJ

 

 

GALERIA GRZEJNIKÓW W NOWYCH KOLORACH

 


Tune VWD; Magic Pearl (MPR)

 


Alex; Anodic Black (ABC)

 


Angus H; Anodic Saphire (ASP)

 


Lukka; Anodic Brown (ABN)