Nowe grzejniki w chromie

Nowe grzejniki w chromie

W ofercie Terma pojawiły się kolejne grzejniki w powłoce chromowanej: ZigZag, Intra, Simple oraz Easy.

ZigZag to grzejnik, który od pierwszego wejrzenia wzbudza pozytywne emocje. Fantazyjny kształt w połączeniu z funkcjonalnością i mnogością kolorów, w jakich występuje sprawia, że jest ciekawą propozycją dla osób szukających odmienności we wnętrzu. Dostępne wersje: wodna, wodno-elektryczna, elektryczna. Model dostępny także w wersji chromowanej.

Intra to funkcjonalny grzejnik dekoracyjny z możliwością wyposażenia w dedykowane wieszaki, czy też centralnie umieszczone lustro (Intra M). Wybrane dodatki nie tylko zwiększają funkcjonalność, lecz także wpływają na ożywienie wnętrza. Intra ciekawie prezentuje się także w modnej wersji chromowanej.

Do oferty Termy w wersji chromowanej wprowadzono także grzejniki Easy i Simple. Simple to oryginalny grzejnik o nowoczesnej bryle, idealny nowoczesnych do łazienek i kuchni. Jego sekretem są specjalne, dedykowane wieszaki Simple, które pozwalają na zabawę formą i kolorystyką. Możliwe wersje: wodna, wodno-elektryczna, elektryczna. Grzejnik Easy natomiast dzięki charakterystycznym wymiarom z łatwością dostosuje się nawet do bardzo niewielkich przestrzeni. Wersja chromowana sprawdzi się zwłaszcza w łazience.

Simple

Grzejnik Simple, proj. Przemysław Jan Majchrzak, oprócz nowoczesnej bryły wzbudza ciekawość zauważalną – także wizualnie – funkcjonalnością. Stanowi zatem atrakcyjną propozycję do łazienek, kuchni czy pokojów młodzieżowych, a sekretem jego są specjalne dedykowane wieszaki Simple, które pozwalają na zabawę formą i kolorystyką. Możliwe wersje: wodna, wodno-elektryczna, elektryczna. Moc cieplna: 173-707 W.

Wszystkie grzejniki Terma chromowane są w naszej Galwanizerni w Poznaniu. Specjalizujemy się w nakładaniu powłok dekoracyjnych oraz zdobieniu drobnych elementów wykończeniowych, dowiedz się więcej...

 


.