Malowanie proszkowe i zabezpieczenie antykorozyjne w ramach usług przemysłowych Terma

Malowanie proszkowe i zabezpieczenie antykorozyjne w ramach usług przemysłowych Terma

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami przemysłowymi malowania proszkowego. W materiale filmowym Milena Jabłońska - Technolog Chemik przedstawia kompleksową ofertę firmy Terma malowania oraz powlekania detali skierowaną do przedsiębiorców, którzy mają w swoim portfolio produkty wykonane ze stali czarnej.

 

co nas wyróżnia?

W zakresie malowania proszkowego wyróżnia nas przede wszystkim jakość, którą oferujemy naszym klientom, wysoka odporność antykorozyjna, która jest głównym celem powlekania metali oraz właściwości dekoracyjnych nakładanych powierzchni. 

nasze standardy

W zakresie świadczonych usług malowania proszkowego naszym standardowym procesem przygotowania powierzchni dla stali czarnej jest obróbka strumieniowo ścierna. W następnym etapie tak przygotowany produkt przechodzi do chemicznego procesu przygotowania powierzchni, który zawiera kilka składowych z czego najważniejsze z nich to odłuszczanie detergentem, fosforanowanie żelazowe, strefy płuczące oraz proces doszczelniania nanotechnologią opartą na Oxsilanach. Produkt taki przechodzi bezpośrednio linią technologiczną w proces wygrzewania, doszczelnienia powłoki oraz jej wysuszenia, aby zakończyć na procesie malowania proszkowego.