Grzejnik Plain - piękno długowiecznego żeliwa

Grzejnik Plain - piękno długowiecznego żeliwa

Terma znana jest przede wszystkim z szerokiej oferty grzejników łazienkowych i dekoracyjnych produkowanych z profili stalowych, ale w naszej ofercie znajdują się także piękne długowieczne grzejniki odlewane z żeliwa. Model PLAIN to najbardziej minimalistyczna, pozbawiona ozdób propozycja, w której na pierwszy plan wysuwa się dopracowana forma i gładka, ręcznie opracowana powierzchnia. Malowany na czarny kolor grzejnik PLAIN w wersji trzykolumnowej (PLAIN 3K) stał się jednym z bohaterów aranżacji „Biuro Pana Domu” w metamorfozie przeprowadzonej przez blogerki Pani to Potrafi.

Czarne żeliwo pięknie koresponduje z klasycznymi dodatkami oraz drewnianym biurkiem i podłogą. Wysoka jakość zastosowanych w aranżacji produktów w nieoczywisty sposób daje wrażenie luksusu i dobrego gustu gospodarza. Grzejniki żeliwne Terma produkowane są z żeliwa najwyższej jakości, a ręczne przygotowanie powierzchni przed nałożeniem finalnej powłoki gwarantuje gładkość i podkreśla formę. Grzejniki żeliwne oferowane są w blisko 200 kolorach z palety RAL oraz autorskich wykończeniach Terma.

Wskazówka: Decydując się na grzejnik PLAIN do wnętrza warto rozważyć jego łazienkową wersję umożliwiającą przewieszenie ręczników – PLAIN TOWEL RAIL.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji z grzejnikiem PLAIN zaaranżowanej przez blogerki Pani to Potrafi.

sztuka użytkowa

Grzejnik Plain, zaprezentowany na ścianie z surowym biurkiem i krzesłem, jest nie tylko funkcjonalnym elementem wnętrza, ale staje się eksponatem budzącym zachwyt, o prawach równym prawom zawieszonych nad nim obrazów.

 

NATURALNE PIĘKNO

Czarny połysk grzejnika podkreśla naturę surowego drewna framugi. Żeliwo pięknie koresponduje z naturalnymi elementami wnętrz.

ZAWÓR Z DREWNIANYM ELEMENTEM

Zestaw zaworowy Classic Art z drewnianym wykończeniem, pomalowany na kolor grzejnika dopełnia szlachetnego wyglądu.

MASKOWNICA W KOLORZE GRZEJNIKA

Zestaw maskujący w kolorze grzejnika zapewnia estetyczne podłączenie do instalacji centralnego ogrzewania.

idealne dopełnienie wnętrza

PLAIN w kolorze czarnym pięknie dopełnia styl w jakim zaaranżowano wnętrze: drewno, stal oraz czarno-biała komoda w stylu retro to idelane towarzystwo dla grzejnika PLAIN.

GŁADKA POWIERZCHNIA

Śrutowanie powierzchni przed malowaniem zapewnia piękny efekt nawet przy błyszczącym wykończeniu.

 

 

DBAŁOŚĆ O DETALE

Każdy element grzejnika oraz akcesoria takie jako zawór czy maskownica są dopasowane, aby stworzyć spójną całość. 

Łatwy montaż

Grzejnik PLAIN 3K w aranżacji na zdjęciach zastosowany został w wersji stojącej. Dostępna jest także wersja do zawieszenia na ścianie za pomocą haków (w komplecie).