GRID - nowy grzejnik ramowy w ofercie

GRID - nowy grzejnik ramowy w ofercie

 Grzejnik GRID w kolorze Red Wine z palety Premium, grzałka VEO z linii Smart WIFI w kolorze czarnym z nakładką w kolorze Red Wine, zawór: Zestaw termostatyczny Unico All in One w kolorze Red Wine, półki Simple z drewna dębowego (do skompletowania jako niezależny produkt), wieszaki punktowe Zip V w kolorze Red Wine

Dowiedz się więcej o grzejniku GRID

 

zLICOWANIE PROFILI w grzejniku grid

Jednorodność formy i efekt zamkniętej bryły zapewnia nie tylko zamknięcie formy w ramie, ale także zlicowanie powierzchni kolektora i rurek. Płaska, jednorodna powierzchnia sprawia, że forma grzejnika Grid jest odbierana jako bardziej 'czysta' i minimalistyczna, co pozostawia przestrzeń do szaleństwa kolorystycznego i osadzenie jej w bardziej odważanym projekcie. 

Czy wiesz, że...?
Poza modelem GRID, inne grzejniki zamknięte w ramie z oferty Terma to:
1. Grzejnik Zigzag, którego cechą charakterystyczną są asymetrycznie ułożone płaskie profile;
2. Grzejnik Angus, którego bryła zbudowana jest z powtórzonych prostokątów;
2. Grzejnik Diamond, który zaprojektowany jest z rurek o przekroju rombu;
3. Grzejnik Lukka, którego rama charakteryzuje się okrągłym zakończeniem kolektora i półowalną rurką zamykającą bryłę;

4. Grzejnik POC 2, w przypadku którego rama z kwadratowego profilu kontrastuje z okrągłymi rurkami, na których łatwo zawiesić ręczniki do wysuszenia. 

 

CECHY FUNKCJONALNE GRZEJNIKA GRID

Grzejnik Grid dostępny jest w dziewięciu rozmiarach, przy czym jego szerokość niezależnie od wysokości to zawsze 500 mm. Konstrukcja modelu pozwala na zastosowanie grzałki elektrycznej w wersji zasilanej z układu centralnego ogrzewania, co zwiększa funkcjonalność grzejnika i pozwala na jego użytkowanie poza sezonem grzewczym. Dostępna jest także wersja w pełni elektryczna (grzejnik napełniony olejem z fabrycznie zainstalowaną grzałką elektryczną). 

 

akcesoria do grzejnika grid

Do grzejnika pasują drewniane półki Simple dostępne w wersji z prawdziwego drewna dębowego tekowego oraz bukowego. Zastosowanie półek umożliwia przekształcenie grzejnika Grid w funkcjonalny regał, na którym można wyeksponować łazienkowe akcesoria lub przechowywać dodatkowe ręczniki.

Funkcjonalność grzejnika Grid można zwiększyć także poprzez wyposażenie go w punktowe wieszaki Zip V30, które poza wersją chromowaną dostępne są także w 12 kolorach z palety Premium.

Dowiedz się więcej o półkach Simple

Dowiedz się więcej o wieszaku Zip V30

 

dostępne kolory

Grzejnik Grid dostępny jest w pełnej gamie kolorystycznej z wzornika Terma. Poza kolorami RAL i specjalnymi, dla tego modelu dostępne są także kolory Premium.

Poznaj wzornik kolorów Terma

GRID - GRZEJNIK DRABINKOWY ZAMKNIĘTY W RAMIE

Bryły zamknięte w ramie od kilku sezonów cieszą się zainteresowaniem konsumentów wpisując się w trendy aranżacyjne promujące geometryczne formy. W ofercie Termy od lat posiadamy takie modele, natomiast nowy grzejnik GRID to odpowiedź na oczekiwanie rynku, jakim jest nowoczesna minimalistyczna i zamknięta bryła.

Jaki efekt daje grzejnik, którego bryła jest ograniczona ramą?

"Przede wszystkim porządkuje przestrzeń i sprawia, że całość aranżacji jest bardziej 'ułożona'. Zamknięcie formy i jej powtórzenie w projekcie pozwala także na większą fantazję w wyborze kolorów i materiałów innych elementów wnętrza, a nawet umożliwia wprowadzenie dodatków charakterystycznych dla odmiennych stylów aranżacji." - mówi twórca aranżacji Ogień-Woda, którą prezentujemy w tym artykule. 

Nasza aranżacja, którą nazwaliśmy Ogień-Woda opiera się nie tylko na kontrastach kolorystycznych, ale także stylistycznych. Bazą, która pozwala na szaleństwo kontrastów jest uporządkowana geometria form. Powtórzony motyw prostokąta uzyskano dzięki zamknięciu w ramie wszystkich głównych elementów wnętrza: mebli łazienkowych, lustra, szyby prysznicowej oraz grzejnika Grid. Zrezygnowano także z podcięcia wanny, aby podkreślić proste kąty wszytkich podstawowych elementów.

Surowy charakter bazy przełamują niewielkie dodatki powtarzające motyw koła: baterie umywalkowa oraz prysznicowa, a także stacja odkurzająca. Wykorzystanie na grzejniku drewnianych półek ociepla wnętrze, a także pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania ręczników i kosmetyków.

Zwieńczeniem aranżacji Ogień-Woda jest barkowe lustro w grubej zdobionej ramie, które kontrastuje z industrialnym projektem oświetlenia.