FORTE - nowe grzejniki dekoracyjne w ofercie Termy

FORTE - nowe grzejniki dekoracyjne w ofercie Termy

 Grzejnik Forte V10 w kolorze Metallic Grey

forte - nowa linia grzejników 

Oferta grzejników dekoracyjnych Terma poszerzona została o jedno- i dwurzędowe modele, których cechą uniklaną jest możliwość montażu w pionie lub w poziomie, w zależności od potrzeb użytkownika. 

Grzejniki dostepne są w kolorach:

  • czarnym matowym (RAL 9005 Mat),
  • strukturalnej szarości (Metallic Grey),
  • klasycznej bieli z połyskiem (RAL 9016).


Grzejnik Forte V20 w kolorze RAL 9016

 

FORTE V10

Forte V10 to model, który zbudowany został z jednego rzędu płaskich profili stalowych osadzonych na okrągłych kolektorach. Niewielka głębokość grzejnika, 73 mm wraz z mocowaniami, sprawia że model ten bardzo dobrze sprawdzi się pod krótkimi parapetami, a także wyeksponowany na ścianie. 

Ponadczasowy design sprawia, ze grzejnik Forte będzie odpowiednim wyborem zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. 

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O GRZEJNIKU FORTE V10

FORTE V20

Forte V20 posiada dodatkowy rząd płaskich profili tworzący tylną ścianę grzejnika i zapewniający odpowiednio wyższą moc grzewczą. Głębokość grzejnika wraz z mocowaniami to jedynie 93 mm, można go więc z powodzeniem instalować także w ograniczonych przestrzeniach, np. za drzwiami. 

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O GRZEJNIKU FORTE V20

 

TYPY PODŁĄCZEŃ
W GRZEJNIKACH FORTE V10
I FORTE V20

Obie wersje grzejnika Forte, zarówno jedno- jak dwurzędowa, posiadają dostępne cztery typy podłączeń. Niezależnie od wysokości grzejnika dostępne jest uniwersalne podłączenie typu LP, które umożliwia zainstalowanie grzejnika w pionie lub w poziomie, zależnie od potrzeb użytkownika. 

W przypadku grzejników Forte o wysokości 1000 - 1800 mm dostępne jest także podłączenie środkowe o rozstawie 50 mm typu ZX. Podłączenie to pozwala na zastosowanie termostatycznego zaworu zespolonego.

Grzejniki Forte w wersji podokiennej dostepne są także w poszukiwanym typie podłączenia VP oraz VL, które umożliwia montaż do instalacji o rozstawie 50 mm w osi oraz sterowanie głowicą termostatyczną montowaną na górnym kolektorze (po lewej lub po prawej stronie). Grzejniki z podłączeniem typu V mają wbudowaną wkładkę termostatyczną umożliwiającą montaż głowicy termostatycznej. 

DOSTĘPNE ROZMIARY

Grzejniki Forte V10 dostępne są w szerokiej ofercie rozmiarów o wysokościach od 550 mm i 600 mm przez modele wyższe: 1000 mm, 1200 mm i 1400 mm, aż po wersję bardzo wysoką 1800 mm.

Model Forte V20 dostępny jest w 4 wysokościach: 550 mm i 600 mm oraz 1600 mm i 1800 mm.

Możliwość instalacji grzejnika w poziomie sprawia, że świetnie sprawdzi się on pod szerokimi oknami o obniżonej wysokości.


Grzejnik Forte V10 w kolorze Metallic Grey

Grzejnik Forte V10 w kolorze Metallic Grey

 

 

 

 

 

 Grzejnik Forte V10 w kolorze RAL 9016

Grzejnik Forte V20 w kolorze Metallic Grey


Grzejnik Forte V20 w kolorze Metallic Grey