Drewniane półki do grzejnika Bookie

Drewniane półki do grzejnika Bookie

 Grzejnik Bookie w kolorze Anodic Saphire z półkami dębowowymi

 

NOWOŚĆ! DREWNIANA PÓŁKA DO GRZEJNIKA BOOKIE

Grzejnik Bookie to jeden z najnowszych modeli w ofercie Terma. Cieszy nas, że już od dnia premiery zdobył serca konsumentów i projektantów wnętrz. W ostatnich miesiącach trwały prace, których efektem jest propozycja półki dla tego modelu. Jak wszystkie nasze półki, również ta dostępna jest w wersji z drewna tekowego, bukowego i dębowego.

W zależności od wybranego rozmiaru grzejnika możliwe jest zastosowanie jednej lub kilku półek, które pozwolą zwiększyć funkcjonalność grzejnika i dodatkowo wykorzystać przestrzeń w łazience. Półki mogą służyć do przechowywania, np. ręczników, a także do ekspozycji przedmiotów ozdobnych, które pozwolą podkreślić charakter wnętrza.

Dowiedz się więcej o półce Bookie

 

WYJĄTKOWA BRYŁA GRZEJNIKA BOOKIE

Grzejnik Bookie to kolejna w ofercie Termy, po grzejniku Hex, propozycja grzejnika przestrzennego.

Złożona z dwóch warstw bryła grzejnika Bookie tworzy we wnętrzu unikalny efekt wizualny, który dodatkowo może mieć walory funkcjonalne dzięki zastosowaniu półek. 

Co jeszcze wyróżnia ten model?

"Projektując Bookie zależało nam na zachowaniu maksymalnej funkcjonalności typowej dla grzejników drabinkowych, stąd przemyślana konstrukcja łączenia warstw pozwalająca łatwo przewiesić ręczniki do wysuszenia" - mówi Darek Berus, projektant grzejnika Bookie. 

 

SZEROKI WYBÓR ROZMIARÓW I KOLORÓW

Grzejnik Bookie dostępny jest w dziewięciu rozmiarach i pełnej palecie kolorów Terma (również w palecie Premium), co pozwala dopasować go do łazienek o różnych metrażach i stylach. 

Dowiedz się więcej o grzejniku Bookie