Czerwiec 2022 - Terma na targach MOSTRA w Mediolanie

Czerwiec 2022 - Terma na targach MOSTRA w Mediolanie

MEDIOLAN 28.06 - 1.07.2022

Musimy powiedzieć to głośno, od dwóch lat z niecierpliwością czekaliśmy na możliwość zaprezentowania nowej linii wyrobów elektrycznych SMART szerokiemu gronu Odbiorców.

Zapewniamy, że czas pandemii wykorzystaliśmy na rozwój i testy produktów oraz, równolegle, skrupulatne przygotowanie stoiska Termy na targi MOSTRA w Mediolanie.

W dniach 28 czerwca – 1 lipca zapraszamy Was na stoisko F01 w hali nr 1, gdzie TERMA zaprezentuje swoje produkty pod hasłem WE ELECTRIFY

Hasło to oddaje w pełni intencję jaka przyświecała nam w rozwoju naszych produktów grzewczych. Chcemy udowodnić, że nowoczesne, ekologiczne i łatwe zarządzanie ogrzewaniem jest możliwe, niezależnie od czynników takich jak wielkość i rodzaj pomieszczenia, styl aranżacji wnętrza oraz fizyczna obecność użytkownika.

Wierzymy, że mariaż tradycyjnego rzemiosła wyrażonego ponadczasową formą oraz nowoczesnej ekologicznej technologii grzewczej, jest nie tylko możliwy, ale wyjątkowo atrakcyjny wizualnie i funkcjonalnie. Tezę tę udowodnimy prezentując, zelektryfikowane zdalnie sterowanymi grzałkami, grzejniki żeliwne, m.in. 3-kolumnowy Plain oraz nowy model Stylos.

Na naszym stoisku będziecie mogli sprawdzić zalety posiadania systemu SMART, w którego skład wchodzą produkty takie jak płaski grzejnik elektryczny VOLTAN o dużej mocy grzewczej, grzałka VEO, głowica termostatyczna VAZ, oraz czujniki temeperatury i otwarcia okna w pomieszczeniu. System SMART daje możliwość harmonogramowania, a także, dzięki geolokalizacji, dostosuje moc urządzeń grzewczych w zależności od Twojej obecności w domu. Produkty zaistniały już na rynku i można składać na nie zamówienia.

Chcę dowiedzieć się więcej o linii produktów SMART

Na stoisku prapremierę wersji elektrycznej z wbudowanym panelem sterowania, będą miały także dwa katalogowe modele grzejników: aluminiowy Camber oraz zbudowana ze stalowych profili Triga. Grzejniki te po wejściu do stałej oferty (2023 r.) będą stanowiły rozszerzenie znanej, obecnej od kilku sezonów na rynku, linii produktów elektrycznych Terma Blue.

Chcę dowiedzieć się więcej o linii produktów BLUE

 

W Mediolanie zaprezentujemy również elektryczny grzejnik z blowerem (dmuchawą), która pozwala uzyskać pożądaną temperaturę we wnętrzu w krótkim czasie. Dzięki temu jest to produkt, który świetnie sprawdza się w łazienkach, a także w pomieszczeniach, które użytkujemy okazjonalnie np. na poddaszach lub w domkach letniskowych. W ofercie Termy znajdziecie jedenaście grzejników elektrycznych przygotowanych do integracji z urządzeniem blower.

Chcę dowiedzieć się więcej o grzejnikach z blowerem

 

 Grzejnik Warp S z grzałką VEO (system SMART)

czerwone wino i szampan...

Na żywo zobaczycie także zelektryfikowane wersje naszych topowych modeli grzejników w specjalnie wyselekcjonowanych kolorach z palety premium, np. grzejnik Easy w kolorze Red Wine, Retro w wykończeniu Brushed Brass, Rolo Room E w kolorze Champagne, a także grzejnik wodny Hex w kolorze Old Bronze.

 

Ponadto wszystkie oferowane przez nas kolory specjalne (proszkowe) oraz premium (farby ciekłe) zostaną zaprezentowane na profilach D, aby jeszcze lepiej oddać efekt możliwy do uzyskania na grzejniku.

Poznaj wszystkie nasze kolory i wykończenia

 

Do zobaczenia w Mediolanie!