Aktualizacja wzornika kolorów

Aktualizacja wzornika kolorów

Informujemy o wycofaniu z naszej oferty kolorów: Nickiel Mat, Nickiel Gloss, White Crocodile, Chrome Sand i Kalua and Milk. Aktualną listę kolorów produktów z palety RAL oraz kolory specjalne prezentujemy w naszym wzorniku kolorów:

POBIERZ WZORNIK KOLORÓW

Kolory produktów na monitorach komputerowych oraz wyświetlaczach urządzeń mobilnych mogą różnić się od rzeczywistych. Dlatego też, zachęcamy do korzystania z wzorników kolorów, które są dostępne u naszych Partnerów Handlowych.

Informujemy także, że każdy produkt może być dodatkowo zabezpieczony podkładem epoksydowym, który zwiększa odporność korozyjną produktu. Zabezpieczenie podkładem epoksydowym pozwala na większą swobodę instalacji produktów w strefach narażonych na kontakt z wodą (w sąsiedztwie wanny, toalety, czy prysznica itp.), ale nie w przypadkach, gdy istnieje niebezpieczeństwo bezpośredniego oddziaływania strumienia wody na powierzchnię grzejnika. Cena usługi krycia podkładem epoksydowym jest stała i wynosi 150 zł (40 €) netto, niezależnie od rodzaju grzejnika. Uchwyty, poręcze oraz wsporniki sanitarne posiadają podkład epoksydowy w standardzie.

POBIERZ WZORNIK KOLORÓW

Zobacz także WIZUALIZACJE 3D wybranych grzejników z palety RAL, dowiedz się więcej.