o konkursie /

INTRO

TERMA DESIGN to konkurs skierowany do projektantów sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych i innowacyjnych produktów. To pełna inspiracji przestrzeń, łącząca design i pragmatyzm w poszukiwaniu nowych wdrożeń produktowych
o konkursie /

AKTUALNOŚCI

o konkursie /

TERMA DESIGN 2016

Mając na względzie kierunki rozwoju technologicznego, uwarunkowania rynku, jak i troskę o środowisko naturalne, tematem przewodnim tegorocznej edycji jest CIEPŁO Z PRĄDU. Uczestnicy zmierzą się z zadaniem zaprojektowania elektrycznego urządzenia grzewczego, łącząc atrakcyjną formą i elementarny pragmatyzm.

Nagroda główna to 10 000 zł.
II nagroda – 5 000 zł
III nagroda – 3 000 zł
Wyróżnienie – 1 000 zł

Autorom najciekawszych projektów oferujemy także możliwość podjęcia dalszej współpracy oraz wdrożenie do regularnej produkcji konkursowych projektów. Prace laureatów zostaną zaprezentowane w postaci prototypów podczas Łódź Design Festival 2016, a także w technice 3D w mediach elektronicznych.
o konkursie /

VRnisaż

Prace Laureatów przedstawione zostaną w formacie 3D z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości. Nagrodzone prace w postaci prototypów zostaną zaprezentowane szerokiemu gremium podczas Łódź Design Festival 2016.
Patroni medialni

Do góry